Головна » У Новодністровську працює сенсорна-ігрова кімната для дітей

У Новодністровську працює сенсорна-ігрова кімната для дітей

3 квітня 2023 в 17:17 Переглядів: 2665

У Центрі надання соціальних послуг Новодністровської міської ради облаштовано дитячу сенсорно-ігрову кімнату. Затишний куточок для психологічного розвантаження та розваг створили завдяки співпраці міської ради із благодійною організацією СОС «Дитячі містечка» та Чернівецькою ОВА.
Модульний гімнастичний набір, сенсорний комплекс, світловий дощ, сухий басейн, бізі борд, лабіринт, меблі та різні розвиваючі ігри – приладдя загальною вартістю 248,556 тис. грн відтепер створюватимуть розвиваючий простір для дітей громади. А завдяки коштам міської ради в приміщенні було зроблено ремонт і теплу підлогу. Також БФ передав Центру портативну зарядну станцію «EcoFlow» вартістю 110 тис. грн для забезпечення безперебійного живлення приладів та техніки.
У п’ятницю, 31 березня, на відкриття простору завітали перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк, директор Департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації Ольга Ходоба, начальник Дністровської РВА Віталій Якубенко та координаторка проєкту БФ «СОС Дитячі Містечка Чернівці» Анна Бабенко. Гості були приємно враженні результатом спільної роботи та діяльністю Центру надання соціальних послуг загалом.
До 13:00 сенсорною кімнатою користуються дітки з інвалідністю, які перебувають на обліку в Центрі. Після обіду розвитковий простір можуть відвідувати діти із числа ВПО, постраждалі від війни, сироти, із сімей, котрі опинилися в складних життєвий обставинах, із особливими освітніми потребами, із багатодітних, малозабезпечених сімей, діти, які виховуються в альтернативних формах опіки тощо. Одночасно в кімнаті може перебувати до 10 дітей.
Отримати довідки та записатися у сенсорну кімнату можна за номером: ️+380986584972 Даріна.
Довідково
СОС «Дитячі Mістечка» — недержавна благодійна організація, яка з 2003 року в Україні допомагає дітям-сиротам та сім'ям, що опинились у складних життєвих обставинах. Благодійна організація створює сенсорно-ігрові кімнати по всій країні до 20-річчя СОС Дитячі Містечка Україна. 20 років - 20 кімнат.
Це вже друга сенсорно-ігрова кімната, яку відкрили цьогоріч у Чернівецькій області. Напередодні вона запрацювала на Вижниччині. До того ж два такі простори вже функціонують у м. Чернівці.