Сьогодні, 3 березня, відбулась позачергова сесія Новодністровської міської ради
3 березня 2022 в 16:01 Переглядів: 2206

Першим рішенням було ухалено присвоїти звання Почесний громадянин Новодністровська Миколі Григоровичу Шевчуку, Ветерану будови, 1939 р. н., який вчора на потреби Збройних Сил України перерахував усі свої заощадження – 100 тис. грн та 10 тис. доларів.
Другим було підтримано зміни до місцевого бюджету в частині додаткового фінансування організації Тероборони.
Прийнято чергове рішення для встановлення додаткової антени "Київстар". Покращення мобільного зв"язку украй важливе в нинішніх умовах.
Також обговорено ситуацію в громаді в умовах воєнного стану. Міський голова Наталя Цимбалюк подякувала депутатам, які зараз надзвичайно плідно працюють для забезпечення потреб Територіальної оборони, організації громадського порядку, облаштування укриттів, волонтерського руху, комунікації з мешканцями громади.
Наголошено, що громадянам надзвичайно важливо дотримуватися режиму світломаскування та забрати автівки за межі житлової забудови.



