Головна » Міська премія імені Івана Семеновича Нагірняка - вимоги до участі

Міська премія імені Івана Семеновича Нагірняка - вимоги до участі

4 серпня 2022 в 9:37 Переглядів: 382

Міська премія імені Івана Семеновича Нагірняка є найвищою в місті відзнакою в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.
Премією відзначаються найвизначніші твори літератури, мистецтва, журналістики, які утверджують ідеали гуманізму, збагачують історичну пам'ять народу, його національну свідомість та самобутність і стали визначною подією в культурному та літературно-мистецькому житті регіону.
Щорічно встановлюються одна премія із семи номінацій:
- культурологія, мистецтвознавство, музейна справа;
- поезія;
- проза;
- літературознавство, сучасна літературна критика та переклади;
- драматургія, театральне мистецтво;
- журналістика та публіцистика;
- декоративно - ужиткове мистецтво.
На здобуття Премії представляються нові оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.
Твори та роботи на здобуття Премії представляють відділ культури міської ради, міські організації національних творчих спілок, літературно-мистецькі об’єднання, товариства, фонди, музейні установи, а також лауреати Премії не більше одного подання.
Премія присуджується річниці пам’яті Івана Семеновича Нагірняка - 1 вересня поточного року.
Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії подаються у відділ культури Новодністровської міської ради з 08.08.2022 по 29.08.2022 року за адресою:
м. Новодністровськ, м-н «Сонячний» 3-А, каб.1 (приміщення музичної школи).
На здобуття премії подаються документи:
- клопотання про присудження премії (в довільній формі);
- матеріали, що засвідчують творчий доробок претендента: фотографії, репродукції, аудіо та відеозаписи, CD диски, друкована продукція, інше;
- ксерокопії публікації, відгуків у засобах масової інформації;
- характеристика претендента на здобуття премії та його фотокартка;
- копія паспорта та ідентифікаційного номеру претендента (коли претендентом є колектив – копія паспорта його керівника).
Днем висунення претендента на здобуття премії вважається день реєстрації в відділі культури документів.
Премією нагороджується митці, що народилися, проживають або тривалий час працювали в місті Новодністровськ та прилеглих селах.
Повторно премія може присуджуватись не раніше ніж через п’ять років після попереднього присудження.
Особам, яким присуджується премія, присвоюється звання лауреата премії імені Івана Семеновича Нагірняка, вручається диплом, нагрудний знак та грошова винагорода.