Головна » Із Днем молоді

Із Днем молоді

12 серпня 2022 в 11:19 Переглядів: 463

2022 рік стає переломним у житті нашого суспільства, яке у відстоюванні Української Правди тотально відмовляється від радянської минувшини. Сьогодні, 12 серпня, Україна вперше відзначає День молоді разом з іншими європейськими країнами. Перенесення цього свята з останньої неділі червня на 12 серпня узаконено Указом Президента України № 333/2021 від 29 липня 2021 року. Так були враховані ініціативи молодіжних рухів і організацій України та підтримано інтеграцію української молоді до європейської спільноти.
Це свято покликане привернути увагу суспільства до прагнень та інтересів української молоді як до потенційно рушійної сили держави. Адже саме за ними – юними і дерзновенними – майбутнє України. Велика частина цієї плеяди українців нині тримає на своїх плечах наше небо. Саме вони, героїчні захисники, герої, патріоти, разом із сьогоднішніми школярами, студентами, працівниками підприємств, службовцями, підприємцями, науковцями скоро визначатимуть шляхи розвитку нашої країни.
А ще цей день - гарна нагода для всіх, щоб відчути атмосферу творчості і натхнення, запалу, і енергії, любові і романтики. Згідно з Законом України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді належать громадяни віком від 14 до 35 років. Але ж ми знаємо, що показником причетності до цієї категорії є не прожиті роки, а стан душі.
Воєнний стан продовжено до 25 серпня 2022 року, а це означає, що День молоді відбудеться без розважальних заходів. Але ми відзначаємо його з Україною в серці і з палкою вірою в неодмінну перемогу задля щасливого, успішного майбуття.
Міський голова Наталя Цимбалюк