Головна » У Новодністровському будинку дитячої творчості відбулася«Весела рибалка»

У Новодністровському будинку дитячої творчості відбулася«Весела рибалка»

14 жовтня 2021 в 20:16 Переглядів: 292

12 жовтня, напередодні свята Покрови, Дня захисника України та Дня українського козацтва, у Новодністровському будинку дитячої творчості відбувся турнір «Весела рибалка», який підготувала Глушко Н. Г., керівник фольклорно-етнографічного гуртка «Баюр». Ведучі свята: Дмитро Горган і Марія Ломакіна здійснили короткий екскурс у козацьке життя, розповідаючи, що козаки суворо дотримувались дисципліни, успішно розвивали власну військову вправність, створили свій флот, що складався з легких і швидких човнів – чайок. Побутове життя їх було дуже простим. Чоловіки повністю обслуговували себе самі: готували їжу, лагодили одяг, а коли випадала нагода – рибалили.

У конкурсній програмі брали участь вихованці фольклорного гуртка та учні 2-А класу філії ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» (класовод Беженар А.В.). Турнір пройшов весело і цікаво. Діти активно гралися та змагалися: на швидкість ловлі магнітних рибок з дитячого басейну, чий курінь першим наповнить водою ємність, відгадували загадки, демонстрували свої здібності у віршуванні, у знаннях рибних страв. А для отаманів куренів проведено конкурс «Спритний рибалка». Оцінювали вміння, швидкість і кмітливість дітей поважне журі: Петращук С.В. – головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів «Чернівецький рибоохоронний патруль», Мідріган Л.О., завідуюча міською бібліотекою, Долинна С.Г., заступник директора НБДТ.

«Пісня кота Леопольда» у виконанні Мельника Євгенія додала глядачам веселого настрою.

С.В. Петращук ознайомив дітей з правилами рибної ловлі та збереження водних ресурсів.

Наприкінці турніру члени журі порадували усіх учасників заходу солодощами. Команду-переможницю відзначили дипломами, а другу команду – грамотами за участь.

Наталя Григорівна побажала усім мирного неба, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

А на завершення Мідріган Л. О. ознайомила дітей та всіх присутніх з книжковою виставкою, приуроченою до свята Дня українського козацтва та захисників України.

 Ще фото