У добру путь, юнь Новодністровська!
2 червня 2021 в 12:53 Переглядів: 712
У суботу, 29 травня, в освітніх закладах Новодністровська відбулися урочистості з нагоди завершення навчального року. Непростим було навчання в умовах карантину, але це випробування гідно пройшли і вчителі, і учні, і батьки. На зустріч літнім канікулам вирушили 339 школярів Новодністровського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. та 813 учнів опорного ЗЗСО «Новодністровська гімназія» (включно із філією).
Через карантинні обмеження святкові лінійки було влаштовано лише для випускників – 109 четвертокласників філії опорного закладу та одинадцятикласників – 30 гімназистів (класний керівник Зоя Іванівна Муляр) та 39 учнів ЗЗСО ІІ-ІІІ ст. (керівники Наталя Володимирівна Шиманська та Тетяна Михайлівна Зарешняк).
Щемні миті прощання зі шкільним життям: щирі слова вдячності, отримання відзнак за високі досягнення, тремтливий вальс та запальні танці, рушники та коровай як символ батьківського благословення на щасливу життєву дорогу – усе це вже частинка незабутньої історії, яка назавжди поєднала серця наших випускників із рідними навчальними закладами та містом. У добру путь, юнь Новодністровська!
Випускників уже чекає гідна зміна – батьки 98-ми маленьких громадян подали заяви на вступ до 1 класу.