Головна » Новодністровська «Калина» володар Гран Прі «Днів української культури в Болгарії»

Новодністровська «Калина» володар Гран Прі «Днів української культури в Болгарії»

12 серпня 2021 в 15:29 Переглядів: 146

Народний аматорський хор «Калина» БНТД «Молодіжний» (керівник Антоніна Камбур, акомпоніатор Михайло Рожко) виявився найкращим хоровим колективом в рамках проведення Днів української культури в Болгарії, які проходили протягом липня-серпня в м. Бургас.

Такі заходи спрямовані на популяризацію української культури, покращення позитивного іміджу нашої держви за кордоном, культурний обмін між Болгарією та Україною. З української сторони виступали професійні та самодіяльні колективи з різних міст Східної, Центральної та Західної України.

Спочатку наша «Калина» дистанційно взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Понтійська арена», який проводить однойменна громадська організація за підтримки Міністерства культури України та ГО «Міжнародний союз циркових шкіл».

А з 29 липня по 8 серпня наш народний аматорський хор щоденно давав концерти для гостей та жителів міста Бургас (район Сарафово), представників української діаспори в Болгарії. Дні української культури в Болгарії проводить муніципалітет м. Бургас спільно із Почесним консульством України в Бургасі.

Одним із найяскравіших виступів відбувся у Созополі. Більше 10 запальних народних пісень нашої «Калини» дуже тепло приймала публіка. Також учасники хору із задоволенням відвідали Замок Равадиново – сучасний архітектурно-розважальний комплекс, виконаний у казковому стилі.

Повертався додому народний хор «Калина», окрилений Гран Прі, відпочинком та яскравими враженнями!

Усі хористи отримали грамоти за участь у Днях української культури в Болгарії за підписом Почесного Консула України в Бургасі Д. Караненова та представника «Української діаспори» та Д. Горбана, а Антоніна Камбур ще подячний лист від організаторів фестивалю «Понтійська арена».

Вітаємо колектив із міжнародним визнанням! Дякуємо, що прославляєте наше місто! Хай «Калинова» пісня лине на увесь світ!