Головна » Закуплено 86 подарункових наборів для діток пільгових категорій службою у справах дітей

Закуплено 86 подарункових наборів для діток пільгових категорій службою у справах дітей

29 квітня 2021 в 17:25 Переглядів: 191

Тепло весняного сонця зігріває землю… В повітрі відчувається наближення найвеличнішого свята, коли з радісним серцем кожна сім’я поспішає з кошиком до Храму, щоб освятити Пасочку і сповна відчути атмосферу Світлого Христового Воскресіння. Звідусіль лунає: «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!», і душу огортає відчуття безмежного щастя.

Чи може бути щось прекраснішим за те, коли в таку святкову днину можна зробити добро для людей, які найбільше того потребують, особливо для діток, які, як ніхто інший, заслуговують на увагу та тепло з боку дорослих.

Традиційно до Пасхи службою у справах дітей Новодністровської міської ради організовується благодійна акція для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та дітей, батьки яких були або є учасниками АТО/ООС. На виконання Міської програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності в Новодністровській ОТГ з місцевого бюджету виділено 10 000 грн на благодійну акцію до Пасхальних свят й закуплено 86 подарункових наборів для діток вказаних категорій. ‼

Великою приємністю в організації акції стає благодійна допомога приватних підприємців нашого міста, які здійснюють підтримку служби у справах дітей і роблять свій особистий внесок для діток. Так, цьогоріч, вагому спонсорську допомогу до Пасхальних свят для діток, які перебувають на обліку служби у справах дітей, надав Сергій Вікторович Бойчук. Підприємець потурбувався не лише про якомога більшу наповнюваність подарункового набору, а й про тематичне оформлення наданих подарунків. Безмежне почуття вдячності висловлюємо Сергію Вікторовичу і щиро бажаємо, щоб його добрі справи поверталися й для нього приємними, позитивними подіями.

Доброю традицією підтримки сімей з дітьми, які перебувають на обліку Служби, є спонсорська допомога Аліка Степановича Рябого. До Пасхальних свят підприємець потурбувався про здоров’я діток і надав апетитні яблука в доповнення до подарункових наборів. Щиро дякуємо Аліку Степановичу за постійну співпрацю і за щедрий благодійний внесок.

З величезним задоволенням працівники служби у справах дітей вручали гостинці до Пасхи діткам, які того найбільше потребують, і отримали від цієї роботи неабияке задоволення, бо подарували маленьким громадянам нашого міста не просто пакунки з солодощами, а частинку доброти, яку кожен, хто долучився до організації й проведення благодійної акції, вклав у святкові подарунки!

Більше фото