Головна » Щодо організації масових заходів

Щодо організації масових заходів

7 вересня 2020 в 11:06 Переглядів: 909

Шановні мешканці міста, шановні політичні діячі, представники релігійних конфесій та небайдужі глядачі!

Ми живемо в час змін, час нелегких випробовувань та час, коли свідомо потрібно вирішити долю міста. Ось тому вже починається передвиборча гонитва та організація видовищних заходів.

Вчора, 06.09.2020 року на нашому «Бродвеї» спостерігала за картиною. Коли (я так розумію один з кандидатів на посаду міського голови) розпочав свою «діяльність» і розпочав з дітей та їх батьків, організувавши святкову програму з аніматорами, іграми та конкурсами. Так, це прекрасно в будь-який інший час. Але коли нас віднесено до помаранчевої зони, а аніматори з міста Чернівці (як я розумію) взагалі з червоної зони, коли навіть потяги не беруть пасажирів з червоної зони, без дотримання карантинних заходів, без дотримання дистанції, заклади змушені працювати в закритому режимі, діти веселяться та грають в ігри, торкаючись руками предметів і передають один одному і т. д. (без антисептиків, захисних масок).

Це було перше порушення, яке викликало негатив, адже ми не можемо провести концерт державного значення (все в записі), бо вболіваємо за здоров’я людей, а тут таке…

Крім того, рішенням виконавчого комітету від 11 грудня 2018 р. №180/15 «Про затвердження Положення про порядок  організації та проведення у Новодністровській ОТГ недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру» було ухвалено порядок організації та проведення масових заходів.

Згідно з даним Порядком Організатори масових заходів мають право:

  1. Проводити, на підставі отриманого письмового погодження, масові заходи на території міста відповідно до інформації зазначеної у письмовому повідомленні або змінений відповідно до пропозицій уповноваженого органу.
  2. Подавати до уповноваженого органу пропозиції, зауваження щодо організації і проведення масового заходу.
  3. За умови отримання письмового погодження уповноваженого органу використовувати технічні засоби, сценарні засоби та реманент, озвучувати фонограми, ретранслювати відеозображення.

За умови отримання письмового погодження уповноваженого органу розміщувати інформацію про проведення масового заходу у засобах масової інформації, обєктах зовнішньої реклами, розповсюджувати вказану інформацію іншими способами та рекламними засобами у встановленому порядку.

Письмове повідомлення про проведення масового заходу подається організатором масового заходу до уповноваженого органу не пізніше ніж за 20 днів (не враховуючи офіційні святкові дні) до дати проведення запланованого масового заходу.

Особисто я не проти веселощів та свят для дітей, сама вмію організовувати та люблю культурно-масові заходи, а особливо, коли бачу радість, посмішки дітей та щастя в їхніх очах. Тому, шановні, давайте почнемо з себе та дотримуючись порядку, законів будемо виконувати умови, які прописані місцевою владою, а не робити все кому що заманеться, наражаючи дітей на небезпеку.

Альона Присакар, начальник відділу культури