Головна » Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і вболівальники спорту!

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і вболівальники спорту!

11 вересня 2020 в 16:25 Переглядів: 132


Щиро вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!
Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави та нашого міста зокрема.
Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Тому наше спільне завдання – залучати у спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їхніх батьків, а для цього – створити всі відповідні умови.
Велика вдячність – вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій із виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!
Нехай для кожного жителя нашої громади і фізкультура, і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.
Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!
З повагою – секретар Новодністровської міської ради Наталя Цимбалюк