Головна » У Новодністровській ОТГ – вибори! Поспішайте віддати свій голос! (Додано перелік проектів)

У Новодністровській ОТГ – вибори! Поспішайте віддати свій голос! (Додано перелік проектів)

1 липня 2019 в 17:16 Переглядів: 565

Поки набуває розмаху передвиборча лихоманка позачергових виборів у парламент, у Новодністровській ОТГ відкрилося голосування в рамках бюджету громадських ініціатив. На 500 тис. грн претендують 25 проектів із різних галузей – спортивні та ігрові майданчики, благоустрій, освіта, культура та ЗМІ – 4 по Ломачинцям, решта – по Новодністровську.
Ви можете віддати свій голос протягом 1-16 липня 2019 року за будь-яких два проекти. Проголосувати можна в паперовому варіанті, заповнивши відповідний бланк в Новодністровському ЦНАПі або в приміщенні старостату в с. Ломачинці (не забудьте паспорт)!
Можна зробити волевиявлення за допомогою електронного сервісу  за посиланням!
Голосують лише мешканці Новодністровської ОТГ. Будьте активними, ваш вибір реально вплине на життя громади!

 1. Здоров'я наших дітей. Не секрет, що в дитсадках часто хворіють малюки, а однією з причин є неправильна температура та вологість повітря. Кращий спосіб боротьби з сухим повітрям і зниженням чутливості до інфекції - це інвестиція в зволожувач повітря, який:
 • Очищає повітря та запобігає розмноженню в ньому хвороботворних мікробів і вірусів.
 • Підвищує відносну вологість повітря до необхідного рівня 40-70%.

Автор проекту: Олена Жарюк.

 1. Ігровий майданчик «22 королівство». Територія пригод, розваг та відпочинку біля мкрн. Сонячний, 22, Новодністровськ.

Автор проекту: Юлія Підлісна.

 1. Атлетичний майданчик «Міні Спорт». Для фізичного розвитку дітей. Здорові діти - щасливі батьки. Мкрн. Сонячний, 21, Новодністровськ.

Автор проекту: Юлія Підлісна.

 1. «Відкрий в собі музиканта» (облаштування студії сучасної музики на базі музичної школи). Проект спрямований на організацію змістовного дозвілля мешканців Новодністровської ОТГ, забезпечення сприятливих умов для розвитку освітніх, культурних та творчих ініціатив дітей, молоді та дорослих, їх заохоченні до створення нових проектів (гуртів і т.д), шляхом облаштування та укомплектування студії сучасної музики новими технічними засобами, що відповідають вимогам сьогодення.

Автор проекту: Любов Скрипник.

 1. «Універсальний дизайн» доступне середовище для всіх груп населення. Універсальний дизайн або «дизайн для всіх» – концепція, що передбачає проектування середовища таким чином, щоб ним могли користуватися найбільш широке коло людей. Першим кроком в реалізації такого середовища буде пониження тротуарів та встановлення тактильної плитки на підходах до пішохідних переходів.

Автор проекту: Юлія Підлісна.

 1. Канатне містечко «Novod Camp». Канатне містечко – це не лише активний сімейний та корпоративний відпочинок, це ще запорука здоров’я, спорт, драйв, оригінальне дозвілля для будь-якого віку! Згадуєте своє дитинство, коли Ви любили долати перепони, лазити по деревам, будувати на них «будиночки»? Тепер ми матимемо можливість знову подарувати собі ці приємні емоції, проходячи випробування у канатному містечку!

Автор проекту: Олена Жарюк.

 1. Спортивний ігровий майданчик «П'ятий елемент». Проектом передбачено облаштування дитячого спортивно-ігрового майданчику біля будинку №5 мікрорайону «Сонячний» міста Новодністровськ . Метою проекту є створення належних умов для активного відпочинку та фізичного розвитку дітей.

Автор проекту: Христина Філімонюк.

 1. Герб України. Озеленення. Для надання святкового та урочистого вигляду Герба України, що знаходиться на Алеї Ветеранів пропоную замінити щебінь на газонну траву.

Автор проекту: Юлія Підлісна.

 1. Дитячий майданчик «ЗАБАВА». Для повноцінного гармонійного розвитку дітей необхідні рухливі ігри на свіжому повітрі. Від цього залежить не тільки фізичний, але і емоційний розвиток, оскільки діти під час всіляких ігор діти вчаться спілкуватися один з одним, знаходити собі друзів. Добре, коли діти грають не просто на прибудинковій території, а на облаштованому дитячому майданчику. Мкрн. Сонячний, 10, Новодністровськ.

Автор проекту: Людмила Мельник.

 1. Ігровий комплекс «Kinderboom». Ігровий комплекс для ігор на відкритому повітрі допоможе створити повноцінний дитячий ігровий майданчик. Грати можуть одночасно декілька груп дітей, як в поодинокі так і спільні ігри. Яскраві кольори тішать око, сучасний дизайн просто і прекрасно прикрасить дворову територію. Мкрн. Діброва, 20А, Новодністровськ.

Автор проекту: Альбіна Стоян.

 1. «Щасливе сучасне дитинство». Потрібно повертати моду на вуличне дозвілля серед молодого покоління! Проект націлений на комфортний відпочинок для всієї сім'ї. Облаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей неподалік місцевого «Арт-Кафе» та прибудинкових територій, з метою забезпечення комфортного відпочинку всіх членів родини та активного дозвілля для дітей. Мкрн. Діброва, 19, Новодністровськ.

Автор проекту: Олена Жарюк.

 1. Новодністровське online радіо. Місцевому мовнику КП "ТРК "На своїй хвилі" для створення цілодобового online радіо необхідно закупити додаткове обладнання та програмне забезпечення. Інтернет-радіо забезпечить Новодністровську ОТГ доступним для значної частини населення медіа, покращить реалізацію конституційних прав мешканців територіальної громади на вільний доступ до інформації та свободи слова, висловлення суспільної думки.

Автор проекту: Анастасія Жалюк.

 1. Покращення надання медичних послуг населенню. Придбання медичного обладнання у кабінет отоларинголога. Відхилено.
 2. Комплекс для дозвілля «KiddieLand». Покращення умов відпочинку та розваг для діток, які проживають в районі гуртожитків, а також для всіх інших охочих. Ігровий майданчик «KiddieLand» забезпечить якісне та цікаве дозвілля. Вул. Паркова, 1Г, Новодністровськ.

Автор проекту: Олена Жарюк.

 1. Кабінет для проведення лікувальної фізкультури для дітей з особливими освітніми потребами. Лікувальна фізкультура – це ефективний метод відновлення і зміцнення здоров'я, невід'ємний елемент реабілітаційних заходів для людей, які пережили травми, різні соматичні і психічні захворювання. Це цілий комплекс різноманітних вправ, які проводяться з лікувально-профілактичною метою при хворобах опорно-рухового апарату, нервової системи та внутрішніх органів.

Автор проекту: Віолета Каланджій.

 1. Гімнастичний комплекс «Young Athlete». Проект спрямований на популяризацію зайняття спортом для юного покоління села Ломачинці. Адже в здоровому тілі – здоровий дух!

Автор проекту: Ігор Нажига.

 1. Тренажери «Health park». В селі Ломачинці власними зусиллями облаштований парк відпочинку. Встановлення тренажерів для зайняття спортом буде додатковим плюсом для відпочинку з користю.

Автор проекту: Ігор Нажига.

 1. Сучасний комп’ютерний простір – втілення мрії дітей. Комп’ютерний простір – нагальна необхідність для навчання комп’ютерної грамотності в умовах сьогодення. Обмеженість комп’ютерної бази ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів не відповідає сучасним викликам часу та не дозволяє повною мірою надавати якісні освітні послуги. Втілення проекту створить належні умови для дітей Новодністровської ОТГ, здійснить мрії учнів школи навчатися в рівних умовах серед своїх однолітків. Мкрн. Діброва, 5, Новодністровськ.

Автор проекту: Анна Назаренко.

 1. Дитячий майданчик «Баскет». В селі Ломачинці, дуже мало облаштованих ігрових майданчиків, тому для проведення безпечного та корисного дозвілля не завадив би такий майданчик.

Автор проекту: Галина Маланчук.

 1. Фонтан «Водограй» (сквер «Шевченка»). Величний і урочистий фонтан двох'ярусний. Такий оживляючий декор створить приємну атмосферу, притягуватиме до себе людей, що милуються. Мкрн. Сонячний, 24, Новодністровськ.

Автор проекту: Тарас Стоян.

 1. Благоустрій зони відпочинку біля р. Дністер. На міському пляжі Новодністровської громади відсутні зручності для комфортного відпочинку. Пропоную встановити там 1 контейнер 1100 л для сміття, 25 деревяних зонтів для захисту від сонця та 2 кабінки для переодягання. Дністровська Набережна вулиця, Новодністровськ.

Автор проекту: Артем Ковальський.

 1. Поле для міні ігор. Ломачинці. Діти самі створили примітивне поле і гають у футбол та різні ігри. Пропонується проект для створення належних умов для активного відпочинку та фізичного розвитку дітей.

Автор проекту: Олександр Гайдей.

 1. OpenAirCinema. Кінотеатр просто неба прекрасна можливість відпочити та провести час з близькими людьми. Тільки найкращі фільми/мульфільми на екрані. Уявіть, сучасне цікаве кіно, улюблені смаколики, весела компанія, зорі над головою, свіже повітря... Захоплює? Нашому молодому місту це потрібно! Ти тільки уяви...

Автор проекту: Олена Жарюк.

 1. Звукопідсилювальна апаратура для музичного супроводу культурно-масових заходів міста. З метою розвитку самодіяльної народної творчості, активізації та вдосконалення роботи місцевого будинку культури, підвищення рівня виконавської майстерності аматорських колективів, залучення до участі у колективах дітей та молоді, створення нових та зміцнення існуючих колективів.

Автор проекту: Марія Довбенко.

 1. STEM-2. Лабораторія для дітей міста Новодністровськ «JOULE». STEM = Science, Technology, Engineering, Mathematics – акронім слів природничі науки, технологія, інжиніринг, математика англ. мовою. Проект передбачає доповнення створеної STEM-лабораторії «JOULE», для якої планується закупити сукупність інноваційного обладнання, що забезпечує дослідно-експериментальну і винахідницьку діяльність дітей та формує у них сучасні STEM - компетентності. Мкрн. Діброва, 5, Новодністровськ.

Автор проекту: Олександр Шендерюк.

 1. Облаштування мультифункціонального спортивного майданчику поруч з буд. 17-22 «С». З метою популяризації спорту, активного способу життя, створення умов для регулярних занять спортом різних вікових груп населення пропонуємо реалізувати проект по облаштуванню мультифункціонального спортивного майданчика у дворі поруч з буд. 17-22 «С». Майданчик дозволить цілий рік грати не тільки у футбол, а й інші види спорту!

Автор проекту: Роман Шундрій.