Головна » Шановні споживачі послуг ДКП "Управління "Тепловодоканал"!

Шановні споживачі послуг ДКП "Управління "Тепловодоканал"!

4 вересня 2019 в 16:06 Переглядів: 1435

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII з 1 травня 2019 року виконавець комунальних послуг має право обмежувати (припиняти) надання відповідної комунальної послуги споживачу в разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.
У зв’язку з введенням з 1.05.2019 року нової чинної редакції Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ДКП Управління «Тепловодоканал» звертається до своїх споживачів терміново вжити заходів з оплати існуючої заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення.
Станом на 1.09.2019 року заборгованість абонентів перед ДКП Управління «Тепловодоканал» складає 491 тис. грн. Така сума заборгованості спричиняє небезпечні умови роботи підприємства. Це ті кошти, за які сплачується постачання електроенергії, закупівля матеріалів для виконання ремонтних робіт, хлору та реагентів, а також сплачується заробітна плата працівникам.
Упродовж серпня–місяця 2019 року підприємство у зв’язку з заборгованістю припинило надання послуг водопостачання 35 споживачам-боржникам. Однак адміністрація підприємства з розумінням ставиться до споживачів, тому надаємо боржникам можливість до 30 вересня 2019 року сплатити свої борги, не доводячи ситуацію до припинення надання послуги водопостачання. Споживачі можуть звернутися до абонентського відділу підприємства та домовитись про сплату його частинами або реструктуризацію боргу.
Повідомляємо, що у разі несплати боргу помешкання боржника вноситься до графіку припинення надання комунальних послуг відповідно до пп.5 п.1 ст.8, п.4 ст.26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Для уникнення будь-яких непорозумінь споживачам-боржникам необхідно звернутись до абонентського відділу підприємства.
Звертаємо увагу, що технічні можливості дозволяють перекрити водопостачання окремим споживачам навіть без доступу до помешкання.
Інформуємо наших споживачів, що відновлення надання послуг ДКП «Тепловодоканал» буде здійснюватися за умови повного погашення заборгованості та сплаті послуг за відключення-підключення згідно з розрахунком – 497грн.
Шановні споживачі-боржники, не чекайте поки вас подадуть до суду або припинять надавати послуги! Звертайтесь до абонентського відділу обслуговування споживачів для вирішення питання погашення боргів.
Просимо звернути увагу, що у травні був здійснений перерахунок коштів отримувачів субсидій. Повідомляємо, що після завершення опалювального сезону невикористана сума субсидії повернена до бюджету (тел.: 3-11-00.
Якщо у споживачів виникають питання щодо нарахувань за спожиті послуги, потрібно звернутись до абонентського відділу ДКП Управління «Тепловодоканал», щоб отримати пояснення про стан свого рахунку (тел.: 3-29-65.
Вдячні сумлінним платникам за вчасну сплату спожитих послуг та свідоме ставлення до власності громади!
Ігор Цибульський, начальник ДКП УТВК