Головна » Як у Новодністровському будинку дитячої творчості Новий рік святкували

Як у Новодністровському будинку дитячої творчості Новий рік святкували

10 січня 2020 в 12:33 Переглядів: 717

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни, чекаємо подарунків, а головне — відпочинку і веселого настрою.
Тож у розпал зимових канікул, зранку 3 січня, у Новодністровському будинку дитячої творчості для гуртківців молодшого шкільного віку відбулося святкове новорічне шоу “Танцюють усі!”, яке підготувала заступник директора, керівник гуртка “Літературна студія” Світлана Долинна, озвучив акомпаніатор Віктор Паламарчук.
А вели святкову програму Чарівна Крижинка (Олена Трофанюк) та Новорічна Смішинка (Софійка Пендрик). Гарно виконуючи свої ролі, вони не лише запрошували дітей до різних новорічних танців, а й зустрічали та представляли казкових персонажів, серед яких першою завітала Зима (Олена Скутельник). Вона прибула не сама, а зі своїми подружками — Сніжинками. Разом вони виконали неймовірно красиву танцювальну композицію.
На свято до дітей прийшла і Ніч Новорічна (Надія Мусієнко). Необійшлося і без лісових звірят: Зайчика (Стас Томашевський), Ведмедика (Володя Сухий), Лиса (Миколка Щур), Вовка (Олег Баланюк) та Їжачка (Єфрем Сухий). Усі вони, як виявляється, вправні танцюристи, а Їжачок ще й на сопілці грає!
І нарешті, сніг і час долаючи, прибули: Дід Мороз (Роман Паращук) та Снігуронька (Анастасія Півень). Тож усі разом танцювали, веселилися, розважалися. В іграх участь брали не лише діти, а й дорослі: мами, тати, бабусі, дідусі.
Учасники вокального ансамблю (керівник Ольга Чайка) і танцювального колективу (керівник Олена Скутельник) своїми виступами доповнили святкову програму.
Позитивна, захопююча атмосфера свята дарувала дітям миті щастя. До того ж Дід Мороз потішив усіх діток солодощами.
Свято завершилося та ніхто не поспішав додому: у колі казкових персонажів, біля новорічної ялинки діти і дорослі влаштували фотосесію.
А увечері новорічне свято зібрало біля ялинки гуртківців середнього та старшого шкільного віку. «Новорічні пригоди» підготувала керівник театрального гуртка Наталя Левандюк зі своїми вихованцями. Головні персонажі свята: Лис (Максим Конфедрат), Вовк (Артем Калабалик), дві Мишки – символи нового року (Анастасія Роїк і Тетяна Гимплюк), Дід Мороз (Роман Паращук) та Снігуронька (Анастасія Півень) дарували усім присутнім гарні новорічні віншування з побажанням здоров’я, щастя та добра.
Не буває свята без пісень і танців, тож художні номери протягом вечора виконували вихованки зразкового художнього колективу вокального гуртка Ірина Геркалюк, Марія Гандзюк, Кароліна Джус, Ірина Грищук (керівник Ольга Чайка) та учасники танцювального колективу «Сузір’я» (керівник Олена Скутельник).
Родзинкою свята стала вистава «Пригоди Кота Леопольда» від юних театралів: Артема Москалюка, Наталі Білан, Олексія Шевчука, Ірини Королькевич та Кіри Пристюк.
Наприкінці свята гуртківці отримали подарунки від Діда Мороза та веселилися на новорічній дискотеці, яку провів Віктор Паламарчук.

Світлана Долинна,
заступник директора НБДТ