Головна » За доброю традицією з нагоди професійного свята

За доброю традицією з нагоди професійного свята

8 червня 2018 в 8:41 Переглядів: 214

4 червня понад два десятки поважних майстрів слова – представників-ветеранів первинних осередків НСЖУ області – традиційно зустрілися із секретаріатом Чернівецької обласної організації у стінах найдавнішої у краї газети «Буковина».
Буковинські ветерани журналістики, які працювали, а декотрі й досі наполегливо творять засоби масової інформації, активно ділилися багаторічним досвідом й розповідали, як своїми матеріалами домагалися справедливості у суспільстві, а когорту професіоналів щиро вітали голова обласної організації НСЖУ Володимир Бобер та головний редактор газети «Буковина» Анатолій Ісак.
Принагідно журналістів-членів НСЖУ, які брали участь та перемогли у творчому конкурсі імені Анатолія Масловського «Кращі публікації в газеті «Буковина» – це Інна Гончар, Марія Никирса та Олена Чайка – відзначено дипломами від редакції «Буковини» та обласної організації НСЖУ. Інна Михайлівна отримала цю нагороду за низку змістовних матеріалів про Дністровську ГАЕС, де і працює фахівцем зі зв’язків з громадськістю. «Напередодні Дня журналіста і, що цікаво, у рік 10-річчя творчості у Національній спілці журналістів України, щиро вдячна за визнання!» – написала І. Гончар на своїй сторінці у ФБ.
Окрім того, особисту марку вручено легендарному 92-річному журналісту-ветерану Михайлові Ревуцькому. Він, своєю чергою, побажав усім присутнім довгих років життя, щоб ніколи не хворіли і мали щоденну творчу наснагу.
Особливого колориту заходу додав музичний дует від методистів інституту післядипломної педагогічної освіти в Чернівецькій області Тамари Мінченко та Любомира Равлюка.
За матеріалами офіційного сайту pogliad.ua