Головна » Подробиці ДТП, яка нещодавно сталася у Новодністровську (фотофакт+відео - оновлено)

Подробиці ДТП, яка нещодавно сталася у Новодністровську (фотофакт+відео - оновлено)

11 червня 2018 в 9:30 Переглядів: 1619

11 червня, близько 7 години ранку водій автомобіля «Nissan Note», не впоравшись з керуванням зіткнувся з опорою вуличного освітлення. У результаті зіткнення зламана бетонна опора впала на автомобіль.

Як пояснив водій правоохоронцям, він намагався уникнути наїзду на кота, який перебігав дорогу, але потрапивши колесом на бордюр втратив керування та зіткнувся з бетонним стовпом.

На жаль, свідків, які бачили кота, знайти так і не вдалося, також його існування не підтвердила камера спостереження, в об’єктив якої попадає ця ділянка дороги (дякуємо читачу novod.info, який надав відео-доказ).

Відео

Також, за нашою інформацією, водій не перебував у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Відомо, що водій обіцяв відшкодувати збитки, які через руйнивання стовпа понесло комунальне підприємство «Новодністровський житловик». Та наприкінці дня водій змінив своє рішення і переклав обов’язки з відшкодування на страхову компанію. Начальник КП «Новодністровський житловик» Анатолій Білоткач звернувся з заявою у поліцію, аби притягнути водія до відповідальності та змусити його відновити зруйноване комунальне майно.

12 червня КП «Новодністровський житловик» розпочало встановлення нової опори, не очікуючи відшкодування від страхової компанії чи водія, оскільки, за словами начальника підприємства, саме головне відновити роботу освітлення, а компенсація збитків стягуватиметься вже у судовому порядку.

Наш кор.