Головна » Біля Новодністровська силовики затримали автомобіль, який перевозив 89 ящиків безакцизних цигарок з Молдови на суму понад 1,8 млн. грн (відео)

Біля Новодністровська силовики затримали автомобіль, який перевозив 89 ящиків безакцизних цигарок з Молдови на суму понад 1,8 млн. грн (відео)

15 червня 2018 в 11:07 Переглядів: 418

Податківці у складі міжвідомчої групи спільно з прикорднниками, ВБКОЗ УСБУ в Чернівецькій області й Управлінням захисту економіки в Чернівецькій області вилучили з незаконного обігу 89 ящиків цигарок без марок акцизного податку України.

Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області полковник податкової міліції Сергій Гакман.

За його словами, в рамках проведення операції «Акциз-2018 та «Рубіж-2018» на виїзді з м. Новодністровськ було зупинено транспортний засіб марки «Рено Меган».

З письмової згоди власника даний транспортний засіб було оглянуто - підозра підтвердилася, оскільки автомобіль був заповнений ящиками з цигарками виробництва Республіка Молдова без марок акцизного податку України.

66750 пачок тютюнових виробів, орієнтовною вартістю 1,8 млн. грн. та транспортний засіб орієнтовною вартістю 250 тис. грн. вилучено.

Зокрема, вилучено цигарок: 30 ящиків марки «Прима», 9 ящиків марки «Ритм», 30 ящиків марки «Фаворит» , 20 ящиків марки «Ліра».

Наразі вирішується питання щодо внесення даного факту до ЄРДР за ч.1 ст.204 КК України.