Головна » Веслувальники, вихованці Новодністровської ДЮСШ, – призери Кубку Вінницької області та «Весняних стартів»

Веслувальники, вихованці Новодністровської ДЮСШ, – призери Кубку Вінницької області та «Весняних стартів»

3 квітня 2023 в 18:14 Переглядів: 1712

1 квітня у м. Вінниця на базі спортшколи імені Юлії Рябчинської новодністровські веслувальники брали участь у двох змаганнях. Кубок Вінницької області (юніори) – відбір до виступу на Кубку України і «Весняні старти» серед веслувальників 2007-08 р.н., 2009-10, 2011 та молодші.
На Кубку Вінницької області КМС Володимир Нараєвський серед юніорів (старші за віком) на дистанціях 200, 500 та 1000 м поступився тільки Тарасюку Павлу з Вінниці, який є членом збірної України та був багаторазовим чемпіоном та призером чемпіонатів України, Європи та Світу. Також на цих змаганнях брала участь поза конкурсом (молодша за віком) спортсменка з м. Херсон Фесун Мішель, яка наразі тренується у нас, вона виборола ІІ місце на всіх трьох дистанціях.
На «Весняних стартах» Новодністровську ДЮСШ представляли двоє спортсменів: Володимир Нараєвський, який безперечно отримав перемогу на всіх трьох дистанціях, та Володимир Дерен, котрий був четвертим на цих же дистанціях, а також Мішель Фесун, яка представляла м. Херсон, на двох дистанціях 200 та 500 м – дистанції у дівчат, виборола перші місця.
Приємно, що продовжуються династії веслувальників. Фесун Сергій, тато Мішель, починав веслувати у Новодністровській спортшколі і був однм з кращих спортсменів, членом збірної України, де успішно виступав протягом дев’яти років.
Наразі Сергій є тренером Херсонської спортивної школи, проте через війну разом із донькою змушені тренуватись на Дністровських водах.
За інформацією тренерів Олени та Сергія Осипенків