Головна » Соціально важлива програма – у дії

Соціально важлива програма – у дії

15 грудня 2022 в 14:09 Переглядів: 966

Днями у рамках програми медичного страхування, яка вже декілька років успішно реалізується в Укргідроенерго, близько сотні гідроенергетиків Дністровська ГАЕС отримали можливість зробити щеплення від грипу та проконтролювати загальний стан свого здоров’я, здавши аналізи згідно з пакетами профілактичних скринінгів на вибір.
Завдяки турботі профспілкового комітету станції, це знову стало можливим без відриву від робочого процесу, адже медичні працівники Вінницької лабораторії «Глобал Тест» та Чернівецької «Universum.Clinik» забезпечили цими послугами безпосередньо у медичному пункті філії.
«Завжди приємно скористатися нагодою вирішити важливі питання стосовно власного здоров’я, не виїжджаючи за межі станції, а особливо – за допомогою уважних професіоналів своєї справи», – поділився враженнями начальник відділу інфраструктури Василь Дейнеко.
«Зважаючи на чималу віддаленість від усіх обласних центрів і відповідних лабораторій, – підтримав колегу фахівець групи взаємодії з органами влади і громадами Володимир Жук, – можливість захистити себе вчасним щепленням та здати одночасно низку потрібних аналізів, не залишаючи власний робочий процес, – дуже зручно».

Прес-служба Укргідроенерго