Головна » Цьогорічний День Незалежності України став особливо хвилюючим та пам’ятним для Тамари Дмитрівни Гончар

Цьогорічний День Незалежності України став особливо хвилюючим та пам’ятним для Тамари Дмитрівни Гончар

25 серпня 2022 в 18:18 Переглядів: 1246

Цьогорічний День Незалежності України став особливо хвилюючим та пам’ятним для Тамари Дмитрівни Гончар.
Новодністровський міський голова Наталя Цимбалюк у присутності колективу міської ради пошанувала знаного педагога з великої букви, вчителя із 47-річним стажем, наставника багатьох поколінь Новодністровських першої школи та гімназії, котра докладала максимум зусиль і знань, аби учні не лише знали основи та правила, а й вільно володіли та любили рідну мову.
Щедрим ювілейним рясноліттям зігріла доля 11 серпня шановану у нашому місті людину — Тамару Дмитрівну Гончар, чия життєва палітра збагатилася 80-ма поважними літами.
Вітаючи Тамару Дмитрівну, міський голова озвучила розпорядження Чернівецької обласної військової адміністрації за підписом її голови Руслана Запаранюка та виконала приємну місію: вручила почесну відзнаку «На славу Буковини».
Дякуючи усім причетним за таку високу оцінку її багаторічної праці, Т. Д. Гончар, дитина війни, пенсіонерка, учитель-методист, володарка звання «Відмінник освіти України» поділилася, як до болю важко переживає горе нашої України, як пишається своїми онуками і з великою вірою чекає на Перемогу. А ще філолог-професіонал розчулила усіх присутніх, процитувавши напам’ять слова великого Шевченка, що так красномовно відлунюють і в нашому сьогоденні.
— Хай серпнева ювілейна пора відкриє нові щасливі сторінки долі у мирі на рідній землі, — побажала Наталя Цимбалюк і наголосила: — Знайте, що ця нагорода — важливий і пам’ятний підсумок ваших перших 80-ти літ! Усе найкраще — попереду!