Головна » Рубрика “Штрихи тижня”

Рубрика “Штрихи тижня”

23 квітня 2021 в 15:50 Переглядів: 99

Новодністровськ разом з усією Буковиною перейшов у «жовту» зону епідемічної небезпеки. З 22 квітня дозволено функціонування закладів з продажу непродовольчих товарів, надання послуг, громадського харчування (до 24год.). З 26 квітня у стаціонарному режимі запрацюють заклади освіти, культури, спорту м.Новодністровськ. Вимогою для всіх залишається дотримання карантинних вимог «жовтого» рівня епіднебезпеки.

Продовжуються роботи із відновлення вуличного освітлення – від в’їзду в місто до кільцевого перехрестя та в м-ні «Сонячний». На окремих ділянках проводиться реконструкція мережі, за необхідності здійснюється заміна ліхтарів та ламп. Виконавець робіт ДКП «УТВК» висловлює вдячність за співпрацю «Дирекції з будівництва Дністровської ГАЕС».

Активізувати молодіжні починання та допомогти в їх реалізації – таке завдання поставила перед собою міська влада, ініціюючи створення Молодіжної ради. 20 квітня затверджено склад цього органу в кількості 12 осіб. Обрано керівництво. Головою Молодіжної ради обрано психолога ЗОШ ІІ – ІІІст. Вікторію Пікалюк, заступником – голову ГО Альфа МТР Анатолія Панікарова, секретарем – спеціаліста відділу інвестицій та євроінтеграції міської ради Юлію Підлісну.

На виконання доручення міського голови, з метою попередження випадків продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям службою у справах дітей із залученням працівника Сектору поліцейської діяльності №1 (м.Новодністровськ) та фахівця Новодністровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 22 квітня організовано рейд. В закладах, де здійснюється торгівля спиртним та сигаретами, проведено роз’яснювальну роботу.

Відтепер новодністровці знову мають можливість оплатити за електроенергію в касі. В будинку №1В відновила роботу адміністратор ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія». Режим роботи – з 8 до 17 годин в понеділок – четвер, у п’ятницю – до 12.45год. Адміністратор також надасть відповіді на проблемні запитання споживачів, які перебувають у її компетенції.

Другий пост екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відкрито у Новодністровському пункті Чернівецького обласного центру. Для надання послуг новодністровцям та мешканцям регіону цього тижня надійшов ще один обладнаний всім необхідним для порятунку життя автомобіль та бригада висококваліфікованих медиків.

Працівники соціальних служб міста спільно із правоохоронцями систематично обстежують умови проживання сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. 21 квітня у ході інспектування виявлено ще одну сім’ю, де мати неналежним чином виконує батьківські обов’язки у відношенні до своєї малолітньої дитини. Нововиявлену сім’ю буде взято на облік служби у справах дітей. Відтепер систематично здійснюватиметься обстеження умов проживання цієї сім’ї та надаватимуться різні види соціальних послуг задля подолання складних життєвих обставин.

У Новодністровську триває місячних весняного благоустрою та санітарної очистки. В ході цієї акції найбільше робіт виконують працівники ТОВ «Аванті+» ‑ прибирають місця загального користування, в тому числі дороги навколо міста, рихтують елементи благоустрою, підбілюють бордюри, в пісочниці на дитячих майданчиках насипано свіжий пісок. А керівники підприємств та установ міста організовують колективи на «суботники».

Підвищити професійний рівень та отримати відповіді на актуальні питання щодо збільшення обсягу надходжень до місцевого бюджету – завдання спеціалістів фінансового управління міської ради, які взяли участь у семінарі «Власні доходи та управління фінансами в територіальній громаді», проведеним Чернівецьким регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою». Спікерами виступили авторитетні експерти Програми.

Роботи із благоустрою та санітарної очистки завершуються на міському кладовищі. З території цвинтаря прибрано торішній сухостій, обрізано дерева, підрихтовано лавочки, відремонтовано та пофарбовано паркан, насипані доріжки. Люди, які доглядають за могилами родичів мають можливість скористатися технічною водою, яку нещодавно завезено.

Соціальними службами і поліцією систематично проводиться перевірка об’єктів незавершеного будівництва м.Новодністровськ, де через необережність можуть постраждати діти. 22 квітня в результаті такої перевірки на території недобудов дітей не виявлено. Натомість на 5 поверсі в будинку м-н «Лісовий» знайдено ймовірне місце, звідки діти на дах будинку. Органами місцевого самоврядування буде вжито заходів, щоб унеможливити потрапляння дітей в небезпеку.

23 квітня в залі засідань Новодністровської міської ради відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу, який щорічно відзначається 26 квітня. Участь у заході взяли безпосередні учасники подій 35-річної давності. До присутніх, з словами вдячності, звернулась міський голова Наталя Цимбалюк, а працівники відділу культури приурочили до цієї дати програму з вшанування подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС.