Головна » Вітання працівникам культури та аматорам народного мистецтва

Вітання працівникам культури та аматорам народного мистецтва

9 листопада 2020 в 11:57 Переглядів: 299

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом пишатися, але й запорукою подальшого культурного розвитку і творчої наснаги.

Щиро вдячні працівникам відділу культури, Будинку культури «Молодіжний», міської бібліотеки, історичного музею, музичної школи, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

З повагою – секретар міської ради Наталія Цимбалюк