Головна » Список кандидатів у депутати Новодністровської міської ради на виборах 25 жовтня

Список кандидатів у депутати Новодністровської міської ради на виборах 25 жовтня

5 жовтня 2020 в 15:06 Переглядів: 473

Округ №1 – буд. 1А, 1Б, 2-10 м-ну «Діброва»
1. Бушовський Віктор Васильович (ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»)
2. Гонта Володимир Миколайович (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
3. Дубиніна Анжела Миколаївна (ПП «Рідне місто»)
4. Довбенко Ольга Михайлівна (ПП «Батьківщина»)
5. Жинката Марина Ігорівна (самовисування)
6. Ікромова Світлана Михайлівна (ПП «Рідне місто»)
7. Кіцану Євгенія Анатоліївна (ПП «Громадський рух «Народний контроль»)
8. Кордонський Василь Васильович (самовисування)
9. Лотоцький Андрій Анатолійович (самовисування)
10. Нажига Ігор Михайлович (ПП «Європейська Солідарність»)
11. Орновицька Олена Миколаївна (самовисування)
12. Огай Олексій Вадимович (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
13. Присакар Альона Анатоліївна (самовисування)
14. Пікалюк Вікторія Ярославівна (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
15. Пархоменко Мальвіна Ігорівна (самовисування)
16. Скляр Ярослав Леонідович (самовисування)
17. Сосновська Іванна Іванівна (ПП «Рідне місто»)
18. Шевчук Василь Борисович (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
19. Шендерюк Олександр Олександрович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
20. Щаслива-Малишева Анастасія Миколаївна (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
21. Юрчак Микола Ілліч (самовисування)

Округ №2 буд. 11-16 м-ну «Діброва», вул. Зелена, вул. Лісова, вул. Садова, сад. тов. «Верховина», вул. квартал 22, вул. 27 квартал , вул. квартал 8
1. Аркуша Сергій Васильович (ПП «Рідне місто»)
2. Баланюк Віктор Дмитрович (ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»)
3. Балацький Юрій Володимирович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
4. Ваданюк Руслан Михайлович (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
5. Волошин Руслан Іванович (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
6. Гладун Віталій Васильович (ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»)
7. Дейнеко Сергій Володимирович (самовисування)
8. Дмитрук Анатолій Петрович (самовисування)
9. Кокош Філіпп Ілліч (ПП «Рідне місто»)
10. Кримняк Наталя Іванівна (ПП «Батьківщина»)
11. Кобильчук Світлана Опанасівна (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
12. Мандебура Олег Вікторович (самовисування)
13. Максимюк Максим Іванович (ПП «Рідне місто»)
14. Матвійчук Вадим Васильович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
15. Марполь Марина Вікторівна (ПП «Громадський рух «Народний контроль»)
16. Скрипник Олена Володимирівна (ПП «Європейська Солідарність»)
17. Цибульська Марина Астахіївна (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
18. Шелудько Григорій Володимирович (самовисування)
19. Щаслива Тетяна Іванівна (самовисування)
20. Якубенко Василь Іванович (самовисування)

Округ №3 – 1В, 1Г,17-19, 17а м-ну «Діброва» вул. Будівельників, вул. Енергетиків, вул. квартал 13
1. Батраков Михайло Юрійович (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
2. Білоткач Анатолій Іванович (ПП «Аграрна партія»)
3. Горохов Андрій Борисович (ПП «Європейська Солідарність»)
4. Девда Петро Теодорович (самовисування)
5. Данилюк Тетяна Петрівна (ПП «Рідне місто»)
6. Данилюк Микола Іванович (ПП «Рідне місто»)
7. Карп Григорій Григорович (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
8. Козак Лариса Василівна (самовисування)
9. Конфедрат Марина Валентинівна (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
10. Кримняк Микола Вікторович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
11. Ковальський Артем Олександрович (ПП «Батьківщина»)
12. Морозов Борис Леонідович (самовисування)
13. Нікітін Євгеній В´ячеславович (самовисування)
14. Нуца Роман Васильович (ПП «Громадський рух «Народний контроль»)
15. Овчарук Максим Васильович (ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»)
16. Петрик Наталя Михайлівна (самовисування)
17. Рибак Ігор Іванович (самовисування)
18. Харабара Ольга Миколаївна (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
19. Цибульський Ігор Максимович (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
20. Чабан Марина Георгіївна (самовисування)
21. Якубенко Денис Васильович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)

Округ №4 19а, 20а, 20-23, 22а м-ну «Діброва», Сад. тов. «Будівельник», сад. тов. «Буковина»,сад. тов. «Вишенька», сад. тов. «Затишок», сад. тов. «Затишок», сад. тов. «Лісовий», сад. тов. «Піщаний», сад. тов. «Чорнобилець 1»
1. Артеменко Дар’я Сергіївна (ПП «Громадський рух «Народний контроль»)
2. Банковська Олена Юріївна (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
3. Бурячок Руслан Іванович (ПП «Громадський рух «Народний контроль»)
4. Білий Ігор Михайлович (самовисування)
5. Ворошан Дмитро Тимофійович (ПП «Рідне місто»)
6. Кухарчук Галина Леонідівна (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
7. Ліщук Валентин Орестович (ПП «Батьківщина»)
8. Побережний Андрій Дмитрович (ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»)
9. Пипко Сергій Миколайович («Рідне місто»)
10. Пітькін Микола Іванович (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
11. Рудой Руслан Михайлович (самовисування)
12. Савчук Володимир Миколайович (самовисування)
13. Стоян Альбіна Анатоліївна (самовисування)
14. Стоян Тарас Григорович (самовисування)
15. Тугарова Надія Федорівна (ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»)
16. Трунова Руслана Петрівна (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
17. Фурман Яна Борисівна (самовисування)

Округ №5 буд. 1-9 м-ну «Сонячний»
1. Бандалак Ірина Іванівна (ПП «Європейська Солідарність»)
2. Бойчук Сергій Вікторович (самовисування)
3. Бондарчук Людмила Віталіївна (ПП «Батьківщина»)
4. Госик Іван Петрович (ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»)
5. Гулич Руслан Володимирович (ПП «Рідне місто»)
6. Дзюба Юрій Володимирович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
7. Злотьєва Ольга Володимирівна (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
8. Круглянко Віктор Парфенійович (самовисування)
9. Кучурка Ольга Миколаїана (ПП «Громадський рух «Народний контроль»)
10. Майор Іван Володимирович (ПП «За майбутнє»)
11. Пленгей Дмитро Вікторович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
12. Понайда Іван Іванович (самовисування)
13. Радига Олена Вікторівна (ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»)
14. Сироїд Віра Іванівна (самовисування)
15. Скиба Анна Олександрівна (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
16. Файден Володимир Іванович (ПП «Аграрна партія»)
17. Цимбалюк Наталя Олександрівна (самовисування)
18. Щавровський Ігор Єгорович (самовисування)
19. Якубовська Наталя Олексіївна (самовисування)

Округ №6 буд. 10-12, 24 м-ну «Сонячний»
1. Бойчук Надія Миколаївна (ПП «Єдина Альтернатива»)
2. Гінгуляк Олександр Миколайович (ПП «Батьківщина»)
3. Дерен Лариса Іванівна (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
4. Дзюбенко Христина Петрівна (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
5. Довбенко Марія Ярославівна (самовисування)
6. Костіна Людмила Романівна (ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»)
7. Кремінська Альона Борисівна (самовисування)
8. Левандюк Наталя Анатоліївна (самовисування)
9. Лутчак Василь Миколайович (самовисування)
10. Мельник Валерій Григорович (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
11. Паламар Сергій Миколайович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
12. Поляков Анатолій Васильович (ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»)
13. Радамовський Микола Миколайович (самовисування)
14. Рудик Тетяна Василівна (ПП «Рідне місто»)
15. Силантьєва Серафима Федорівна (самовисування)
16. Фісуненко Тимофій Васильович (самовисування)
17. Хміль Володимир Миколайвич (ПП «Рідне місто»)

Округ №7 буд. 13-20 м-ну «Сонячний»
1. Боднарчук Олег Бориславович (самовисування)
2. Бойчук Інга Володимирівна (самовисування)
3. Бондаренко Сергій Олегович (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
4. Білоткач Юрій Михайлович (ПП «Європейська Солідарність»)
5. Голенок Крістіна Валеріївна (ПП «За майбутнє»)
6. Горган Віталій Васильович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
7. Гуцул Олег Михайлович (ПП «Рідне місто»)
8. Задунайський Богдан Володимирович (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
9. Колодрівський Іван Васильович (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
10. Лазаренко Світлана Миколаївна (ПП «Батьківщина»)
11. Любонько Андрій Валерійович (самовисування)
12. Марецька Вікторія Дмитрівна (ПП «Громадський рух «Народний контроль»)
13. Молошаг Вадим Михайлович (самовисування)
14. Пазюк Ірина Валентинівна (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
15. Палик Михайло Миколайович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
16. Петращук Ольга Володимирівна (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
17. Полякова Ірина Володимирівна (ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»)
18. Продан Інна Леонідівна (ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»)
19. Сапожник Віктор Миколайович (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
20. Фігурський Сергій Миколайович (самовисування)
21. Якубина Лілія Вікторівна (самовисування)
Округ №8 буд. 21-23 «Сонячний», 1 «Лісовий», Садове товариство «Калина»
1. Горюк Дмитро Юрійович (ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»)
2. Грохольська Галина Филимонівна (самовисування)
3. Данилів Алла Іллівна (ПП «Рідне місто»)
4. Дерен Володимир Дмитрович (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
5. Дорофей Юлія Миколаївна (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
6. Жалюк Анастасія Дмитрівна (ПП «Європейська Солідарність»)
7. Манаскуров Ігор Вікторович (ПП «Батьківщина»)
8. Мафтуляк Наталя Григорівна (самовисування)
9. Марецький Сергій Петрович (ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»)
10. Музика Володимир Євгенович (ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»)
11. Мельник Володимир Юрійович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
12. Нігалатій Віталій Миколайович (самовисування)
13. Підлісна Юлія Анатоліївна (самовисування)
14. Піжевська Ганна Яківна (самовисування)
15. Пікалюк Сергій Іванович (ПП «СЛУГА НАРОДУ»)
16. Паламар Роман Сергійович (ПП «Громадський рух «Народний контроль»)
17. Радига Сергій Олександрович (ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»)
18. Сивун Олег Іванович (ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»)
19. Чабан Ніна Леонідівна (ПП «Рідне місто»).