Головна » 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня 2020 в 11:10 Переглядів: 209

Шановні працівники Новодністровської міської бібліотеки!
У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації.
45 тому центром інтелектуального і духовного життя у нашому місті стала перша у Новодністровську бібліотека, працівники якої десятиліття за десятиліттям, зберігаючи традиції, удосконалювали і продовжують розвивати свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною міста, регіону, краю та нашої країни й одержувати повноцінну інформацію.
Незважаючи на те, як стрімко розвиваються сучасні інформаційні технології, жоден потужний інформаційний центр не зможе замінити працю кваліфікованого бібліотекаря, а комп’ютер – друковану книгу. Без книг неможливо уявити розвиток науки, культури, освіти, а професійний бібліотекар з легкістю допомагає зорієнтуватися у потужному потоці друкованих видань та знайти достовірні джерела інформації.
Шановні ювіляри – професіонали своєї справи, спасибі вам за вашу важливу працю! Продовжуйте мудро і уміло торувати свою стежку, привчаючи до книги дітей та молодь!
З великою приємністю вітаю усіх, хто упродовж 45 літ віддавав власний досвід, сили, натхнення і майстерність, з яскравим ювілеєм і з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек! Зичу вам Божого благословення, міцного здоров’я, наснаги та натхнення, здоров’я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України! Нехай кожен день буде сповнений усілякими гараздами та миром на нашій рідній землі!
З повагою – секретар Новодністровської міської ради Наталя Цимбалюк