Головна » 1 жовтня – День людей похилого віку

1 жовтня – День людей похилого віку

1 жовтня 2020 в 10:40 Переглядів: 265

1 жовтня в нашій державі відзначаються День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.
Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди і створили, і зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.
Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
Низькоуклінна вдячність нашим сивочолим землякам, хто зберіг нетлінну пам’ять і продовжив справу славної когорти ветеранів; городянам поважного віку, котрі проклали перші стежки, відчули перше дихання вулиць нашого Новодністровська, побачили перші вікна, освітлені новими долями, новими мешканцями, новими мріями! Спасибі усім творцям минулого, захисникам надбань сьогодення і тим, хто своєю мудрістю і натхненням подає гідний приклад сучасній молоді для щасливого майбутнього!
Міцного вам здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє та миру на рідній землі!
З повагою – секретар міської ради
Наталя Цимбалюк