Головна » Відбуваються дезінфекційні заходи для протидії COVID-19 – приберіть машини та зачиніть вікна!

Відбуваються дезінфекційні заходи для протидії COVID-19 – приберіть машини та зачиніть вікна!

25 березня 2020 в 19:20 Переглядів: 482

Дезинфекція – важливий захід протидії поширенню коронавірусу Covid-19. Працівниками ТОВ «Аванті+» вже проводиться дезінфекція перших поверхів житлових будинків та ліфтових кабін. Планується посилити цю роботу і періодично проводити дезінфікаційні заходи на всіх сходових клітинах. Для збільшення ефекту до цього процесу можуть долучатися і самі мешканці, самотужки подбати про власний захист, обробляючи хлоро- чи спиртовмісними засобами ручки дверей та поручні сходів. Комісією також прийнято рішення про проведення дезінфекції всього міста – повідомляється на сайті Новодністровської міської ради. 
Це відбудеться вночі з 25 на 26 березня. Власників автотранспортних засобів просять прибрати автівки із проїжджої частини, адже транспорт перешкоджає проїзду спецтехніки та може постраждати від дезінфекційних речовин. Тимчасоко автівки можна розміщувати на території речового ринку. Населенню радять зачинити вікна та двері під'їздів!.
Здійснити дезінфекційні заходи на добровільних засадах запропонували місцеві садоводи. Міська влада забезпечує сецтранспорт паливом та речовиною, якою оброблятимуть поверхні. Це засіб,  додають у водопровідну воду у Новодністровську, але у більшій концентрації.

Витрати, які пов'язані із додатковими дезінфекційними заходами здійснюються за рахунок місцевого бюджету.