Головна » Новодністровськ – центр спроможної громади! За майбутнє ОТГ виступила молодь

Новодністровськ – центр спроможної громади! За майбутнє ОТГ виступила молодь

18 травня 2020 в 20:21 Переглядів: 515

18 травня близько 16.30 на в'їзді у м. Новодністровськ відбулася мирна хода, метою якої було привернення уваги держави до формування Новодністровської ОТГ у складі міста та 4 сіл, яка прошла процедуру об'єднання ще у 2016 році. Нещодавно Чернівецька ОДА таємно подала на розгяд Кабміну змінений Перспективний план нашої ОТГ.
Група людей, в основному молодь, здійснювала постійний рух по пішохідному переходу. У руках учасників ходи були плакати із надписами "Вибачте за незучності, влада довела нас до відчаю", "Новодністровськ - центр спроможної громади", "Почуйте людей, а не феодалів", "Формування Новодністровської ОТГ згідно методики".

 

Несподіванкою акції стало те, що її ативно підтримав депутат міської ради В. В. Кордонський. Цей народний обранець неодноразово публічно висловлювався проти утворення Новодністровської ОТГ у складі 4-х сіл та міста. А імовірних організаторів велелюдого мітингу 11 травня на підтримку формування спроможної громади Василь Васильович у відеозверненні, поширеному в мережі "Фейсбук", назвав "політичними проститутками".