Головна » Двовладдя у дії – у Ломачинцях псевдосекретар хоче провети сесію для затвердження діяльності піщаного кар’єру

Двовладдя у дії – у Ломачинцях псевдосекретар хоче провети сесію для затвердження діяльності піщаного кар’єру

25 червня 2020 в 11:51 Переглядів: 217

Як уже повідомлялося 25 червня о 12.00 у приміщенні Ломачинецької школи має відбутися громадське обговорення впливу на довкілля діяльності ТОВ "Ломачинці ХС", простіше кажучи піщаного кар'єру.
Як стало відомо редакції, офіційну владу села – в.о. старости Наталю Петрик – ніхто про проведення таких слухань не повідомляв. Оголошення про початок процедури обговорення було вивішено на дошці біля старостату і одразу прибрано, тож сільчани не були про нього поінформовані належним чином. Натомість псевдосекретар Ломачинецької сільської ради Лілія Кефа та незаконно обрані депутати планують затвердити рішення для продовження видобутку із піщаного родовища за результатами слухань – повідомили редакції ломачинчани.
На переконання мешканців села, продовження діяльності кар’єру може залишити Ломачинці без води у криницях. Варто наголосити, що видобуток із цього родовища за часів СРСР був заборонений за результатами геологічної розвідки. Тому пісок та гравій звідти не брали ні для будівництва колгоспних будівель, ні пізніше для зведення гідроспоруд.
Тож обговорення питання подальшої роботи ТОВ «Ломачинці ХС» є украй важливим для громади.