Головна » Вітання із днем енергетика!

Вітання із днем енергетика!

22 грудня 2019 в 10:13 Переглядів: 282

Шановні працівники електроенергетичної галузі!
Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика!
22 грудня – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків, молодих спеціалістів, що лише починають свій трудовий шлях, досвідчених фахівців, котрі вже відбулися професійно, і ветеранів галузі, на яких ми рівняємося.
Нехай ваша самовіддана праця і високий професіоналізм дозволяють вдало вирішувати важливі завдання і для міста, і для регіону, і для компанії, і для всієї енергетичної галузі України. Бажаю стабільної, безаварійної роботи, удачі та всіх благ людям, від яких залежить світло і тепло в оселях рідного краю! Кожній родині – яскравого перевесла здоров’я, щастя, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, нових досягнень і перемог на благо рідної України! Хай результати вашої праці стануть міцним фундаментом для нових здобутків упродовж наступних років!
З повагою –
директор філії «Дирекція з будівництва
Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго», депутат Чернівецької обласної ради Василь Субота

Шановні працівники енергетичної галузі Новодністровська!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика!
Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.
Тож бажаю стабільної, безаварійної роботи, удачі та всіх благ людям, від яких залежить світло і тепло в оселях рідного краю. Нехай вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! Нехай життя кожного з вас буде наповнене енергією світла!
Георгій Карп, голова профспілкового
комітету Дністровської ГЕС-1

Шановні колеги-енергетики!
Щиро вітаю всіх працівників енергетичної промисловості із професійним святом – Днем енергетика! Зі святом мужніх людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло і тепло, забезпечувати стабільне функціонування підприємств та установ нашого міста, краю і держави в цілому. Саме це робить професію енергетика однією з найбільш необхідних та шанованих. Сумлінна і самовіддана праця, помножена на високий професіоналізм енергетиків стали символами нашої професії.
Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів і нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!
Марія Омельчишена,
голова Чернівецької ОППЕ та ЕП