Головна » Вітаємо майстриню слова Галину Мельник із отриманням посвідчення спілки письменників України

Вітаємо майстриню слова Галину Мельник із отриманням посвідчення спілки письменників України

2 грудня 2019 в 12:20 Переглядів: 717

Щирим гармонійним дружнім і творчим колом вітаємо нашу Галину Терентіївну Мельник із отриманням посвідчення, котре відтепер підтверджує її членство в Національній спілці письменників України і про що йдеться у «Довіднику буковинських письменників»! Майстриня слова, авторка 7-ми збірок поезій, перекладу та казок для дітей стала в Новодністровську продовжувачкою справи нашого незабутнього Івана Семеновича Нагірняка, який і благословив її свого часу на такий відповідальний крок. Разом із ним належну рекомендацію для вступу дали знані на Буковині представники красного письменства Віталій Дем’янович Колодій та Володимир Оксентійович Вознюк.

Тож хай рясніє ваше слово, шановна Галино Терентіївно, квітне душа і щедриться творча скарбничка все новими і новими мистецькими дітищами на радість вашим шанувальникам і читачам! Творіть, прославляйте свій рідний край і наше місто, гартуйте свою натхненну думку, захоплюйте нею ваших прихильників!
Інна ГОНЧАР


«Серед щирих шанувальників моєї творчості, яких я дуже поважаю, – лише невелика їх частинка: шановне жіноче товариство, надійна моя підтримка під час підготовки і проведення моїх творчих вечорів у Новодністровську, в Чернівцях і навіть у столиці України – Києві. Це – колектив активних жінок, що зачаровують своєю неповторністю, небайдужістю, умінням цінувати мистецтво слова, вражати світ своєю зовнішньою і внутрішньою красою, ерудованістю, делікатністю і мудрістю. Якби ви знали, як я себе почуваю упевнено і комфортно з такою надійною підтримкою! Я – у золотих розсипах щирості!Дякую за те, що з нетерпінням чекаєте народження моїх нових літературних та пісенних творів і пишаєтесь моїми успіхами!» – Галина Мельник