Головна » Вірні українським традиціям

Вірні українським традиціям

6 листопада 2019 в 12:22 Переглядів: 172

Нещодавно у Новодністровському Будинку дитячої творчості відбувся виховний захід «Свято каші», метою якого було розширення знань про звичаї та обряди українського народу, ознайомлення з традиціями української кухні, корисними властивостями різних видів каш, розвиток творчих здібностей, пізнавального інтересу, виховання поваги і прищеплення любові до традицій, до праці.
Захід підготували та провели керівник фольклорно-етнографічного гуртка «Баюр», директор БДТ Наталія Глушко та керівник гуртка «Літературна студія», заступник директора Світлана Долинна С. Г.
Протягом заходу гості та діти були учасниками захоплюючого дійства: на сцені один за одним змінювалися герої, художні номери, панувала атмосфера свята, радості та добра. Апофеозом заходу стало частування гуртківців, батьків та усіх присутніх добірною козацькою кашею зі шкварками та смаколиками.
Будинок творчості традиційно проводить свята, які об’єднують усіх: і дорослих, і малих. Знаковим є те, що з кожним роком все більше і більше батьків долучаються до таких заходів та стають їхніми активними учасниками. Усе це свідчить про те, що рейтинг Будинку дитячої творчості, який давно став візитівкою нашого міста, постійно зростає і набуває популярності не лише серед дітей, але й дорослих. Тож укотре переконуємося, що позашкільна освіта є невід’ємною складовою освітнього процесу, особливо — в умовах розбудови Нової української школи.
Марія Товкач, методист відділу гуманітарної політики

БІЛЬШЕ ФОТО