Головна » У ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів діти зібрали кошти для онкохворих дітей під час благодійного ярмарку

У ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів діти зібрали кошти для онкохворих дітей під час благодійного ярмарку

3 жовтня 2019 в 10:21 Переглядів: 132

24 вересня у новодністровській загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів відбувся благодійний музичний ярмарок. Ініціатором стала вчитель музичного мистецтва та мистецтва – Наталія Власюк, яка таким чином вирішила відзначити предметний тиждень мистецтва (музичного та образотворчого).

Метою заходу став збір коштів для хворих дітей. Найперше для маленької мешканки Новодністровська - Діанці Жинкатій, що вже третій рік бореться з онкозахворюванням. Також окремо кошти будуть відраховані до Чернівецького обласного фонду допомоги дітям хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя».

Перед початком ярмарку Наталя Петрівна наголосила:

- Діти, долучайтеся, не будьте байдужими! І таким чином, усі разом, ми допоможемо дітям, які хворі на рак. Тож прошу бути активними!

Батьки школярів підготували для благодійного заходу власну випічку – тортики, пироги, тістечка та інші солодощі. Але найперші розійшлися та найбільшим попитом користувалися не солодкі страви – вареники та піца.

Оскільки це «музичний ярмарок», то і страви мали вигляд відповідно тематиці – ноти, ключі, клавіші та інструменти. Також креативно підійшли і до оформлення місць продажу – костюми та тематичний декор.

Чудово, що новодністровська громада, і колектив навчального закладу зокрема, проводить такі заходи регулярно. І діти змалечку привчаються до того, аби не бути байдужим до чужого горя. Цього дня спільними зусиллями колективу ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів вдалося зібрати 9 255 грн! Велика подяка усім, хто долучився до благородної справи!

Матеріали підготувала Ірина ШУНДРІЙ

БІЛЬШЕ ФОТО