Головна » Творимо красу власними руками

Творимо красу власними руками

7 листопада 2019 в 10:00 Переглядів: 117

На виконання плану роботи міського методичного кабінету відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради, плану роботи будинку дитячої творчості на 2019/2020 н. р. з метою сприяння співпраці навчальних та позашкільних закладів міста, урізноманітнення форм методичної роботи, популяризації досвіду роботи кращих педагогів-позашкільників 31 жовтня 2019р. на базі Новодністровського БДТ відбувся майстер-клас для вихователів ЗДО та класоводів ЗЗСО І ступеня на тему: «Створи красу власними руками» за такими напрямками:

- «Виготовлення декоративної в’язанки часнику» (Трофанюк О. В., керівник гуртків «Бісероплетіння», «Вишивка», керівник гуртка-методист);

-  «Виготовлення картини в техніці «аплікація з яєчної шкаралупи» «Хай птахи співають всюди – бережіть природу люди»» (Пашкова Н. П., керівник гуртка «Писанкарство»).

Ініціювала проведення заходу Долинна С. Г., заступник директора з навчально-методичної роботи НБДТ за підтримки методичного кабінету відділу гуманітарної політики. 

Також варто зазначити, що до Всеукраїнського дня дошкілля керівник гуртка «Сувенірний» Здібняк С.Г. для вихователів ЗДО «Ромашка» провела майстер-клас «Виготовлення квітів ромашки зі стрічок».

Відділ гуманітарної політики висловлює подяку адміністрації БДТ, керівникам гуртків БДТ – організаторам заходу, педагогам початкової школи, ЗДО «Теремок» та «Ромашка» за активну участь. 

 

Т. Іванова,

методист відділу гуманітарної політики

Новодністровської міської ради