Головна » Шановні вихователі, педагоги-дошкільники!

Шановні вихователі, педагоги-дошкільники!

27 вересня 2019 в 11:25 Переглядів: 117


Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дитини на початку її життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в дитині з самого дитинства, служить опорою і основою в її житті.
Дошкільний вік – один із найбільш відповідальних і важливих у житті підростаючого покоління. Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наша надія, наше майбутнє.
29 вересня вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля». У цей особливий день ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їхній такій необхідній усім нам праці! Зі святом, шановні педагоги-дошкільники!

Зі святом, шановні педагоги-позашкільники!

З повагою – начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок,
голова профспілки працівників освіти Алла Уманець