Головна » Мова – скарб нації

Мова – скарб нації

8 листопада 2019 в 15:00 Переглядів: 56

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота багата скарбниця, в яку народ складає своє давнє життя, розум, досвід і свої сподівання. Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови.

У Новодністровському будинку дитячої творчості традиційно з нагоди свята проходять різноманітні тематичні заходи. Цьогоріч керівник театрального гуртка Левандюк Н.А. підготувала до свята годину спілкування «Мова – скарб нації».

Наталя Анатоліївна та співведучий Максим Конфедрат розповідали про історію виникнення та традиції святкування, а також найцікавіші факти і крилаті вислови про саму українську мову.

Діти і педагог читали чудові, неперевершені поезії про красу рідного слова багатьох українських письменників від Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки до Володимира Сосюри та Оксани Забужко.

Захід, присвячений її величності українській мові, ще раз доводить, що те, чим ми повсякденно користуємося, є справжнім дивом, великим і прекрасним. Тож плекаймо, зберігаймо, розвиваймо рідну та співучу українську мову!

С. Долинна, заступник директора

з навчально-методичної роботи НБДТ