Головна » У ЗДО «Радість» відбулося сімейне свято «Родина року 2019»

У ЗДО «Радість» відбулося сімейне свято «Родина року 2019»

8 листопада 2019 в 16:44 Переглядів: 52

Уже втретє колектив закладу дошкільної освіти «Радість» провів у своїх стінах цікаве та неординарне свято «Родина року 2019». 1 листопада чотири сім’ї вихованців садочка зібралися, аби позмагатися між собою за це почесне звання.

Цього року участь прийняли родини Димитрюків, Скрипників, Парадюків та Шундріїв. Оцінювати уміння конкурсантів взялося почесне журі у складі методиста відділу гуманітарної політики Тамари Іванової, директора БНТД «Молодіжний» Марини Довбенко, заступника міського голови Ігора Нажиги, а також переможців «Родина року ЗДО «Радість» 2018» подружжя Студених.

Перед початком сімейного свята директор дитячого закладу Людмила Дроздова наголосила на тому, що тут не буде переможених, адже мета заходу – досягти зближення та родинного єднання, бо лише в атмосфері любові та сімейного тепла можна зростити щасливих дітей. А для того, щоб не забувати про головні цінності, потрібно час від часу відриватися від повсякденних справ та проводити час активно у сімейному колі. І святковий коровай, який завідуюча винесла та подарувала гостям на початку, став символом одвічних родинних традицій.

У першому конкурсі «Світ моєї родини» команди представили відеопрезентації, аби ближче познайомили присутніх зі своїм життям. Наступним був інтелектуальний конкурс «Знавці й ерудити», де учасники мали якнайшвидше відповісти на цікаві та нестандартні запитання. Далі на родини чекав спортивно-розважальний конкурс «Родина зможе все», у якому вони мали нагоду продемонструвати свої спритність та швидкість. «Конкурс матусь» дав змогу учасникам проявити свої музичні здібності і творчий підхід, адже родини мали під певну музику «відриватися на повну».

Найцікавішим та найочікуванішим завжди є останній конкурс – «Наші таланти», адже саме тут родини мають змогу представити глядачам та журі свої захоплення та здібності. Першими показати свої таланти вийшла родина Шундріїв. Вони провели для присутніх дітей спортивно-ігрову розвагу, адже саме спорт є візитівкою родини. Подружжя Парадюків на очах присутніх створили смачний десерт, яким пригостили усіх присутніх. Тато родини Скрипників продемонстрував свої навички володіння м’ячем, а матуся – смачний тортик. І на завершення свята усі гості мали змогу насолодитися кулінарним витвором родини Димитрюків під назвою «Осінній листопад». У перерві між змаганнями вихованці садочка розважали глядачів цікавими танцювальними композиціями та музичними номерами.

Нелегким було завдання журі розподілити звання між учасниками, адже усі родини – цікаві та творчі. Номінацію «Весела родина» здобула родина Димитрюків. Звання «Спортивна родина» отримала родина Скрипників. У номінації «Дружня родина» беззаперечну перемогу отримала сім’я Парадюків. І найголовнішу нагороду – «Родина року ЗДО «Радість» 2019» – завоювала родина Шундріїв! Усі учасники були нагороджені дипломами та стрічками із зазначеною номінацією, а також одержали солодкі подаруночки.

Дякуємо організаторам за чудове свято та вітаємо усіх переможців!

Ірина Шундрій