Головна » На порядку денному вересневої сесії розглядалися питання недовіри та припинення повноважень

На порядку денному вересневої сесії розглядалися питання недовіри та припинення повноважень

27 вересня 2019 в 12:57 Переглядів: 548

26 вересня на черговій сесії Новодністровської міської ради на порядку денному розглядалося питання про недовіру міському голові А. І. Болдашеву. Із 26-ти депутатів на сесії були присутніми 22. Усі охочі висловилися з приводу діяльності очільника міста протягом його каденції та навели аргументи. У результаті за недовіру Анатолію Болдашеву проголосувала більшість,а саме 16 народних обранців. Рішення передбачає відміну преміювання міського голови та його заступників, також під час розгляду питання була включена пропозиція про скасування премій усім працівникам апарату міськради. Відтепер рішення про заохочення службовців місцевого самоврядування буде проводитись через сесію.

На серпневому засіданні Наталя Кримняк подала депутатський запит про розгляд її заяви на звільнення із посади секретаря Новодністровської міської ради за власним бажанням. Відповідно до чинного законодавства, за таке рішення депутати голосують таємно. За звільнення Наталі Кримняк було лише 13 бюлетнів, тож наразі вона продовжить роботу на посаді секретаря.

Вдруге депутати таємно голосували вже за припинення повноважень міського голови Анатолія Болдашева. Для того, щоб звільнити мера, необхідно 2/3 голосів від усього депутатського корпусу, тобто 18 бюлетенів «за». За результатами таємного голосування також 16 народних обранців висловились за припинення повноважень міського голови. Рішення не прийняте, утім депутати запевнили, що розглядатимуть його повторно на наступній сесії. Наразі міський голова Анатолій Болдашев перебуває на лікарняному.