Головна » ФСКН та «Смарт Спорт» провели День відкритих дверей

ФСКН та «Смарт Спорт» провели День відкритих дверей

26 вересня 2019 в 14:05 Переглядів: 151

22 вересня відбувся День відкритих дверей у нашій організації, який ми влаштували з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури і спорту України!

Ми раді були бачити стільки наших друзів, тож атмосфера свята була по-домашньому невимушеною. А загалом мета заходу полягала у тому, щоб ближче познайомитися усім членам організації – тренерам, вихованцям, їхнім батькам, а також почути про спільні здобутки, успіхи спортсменів та подальші плани.

Розпочалося свято зі слів привітання від керівників клубу – Ірини Шундрій, Анни Піжевської та Олександра Крутія. Із побажаннями процвітання до колективу звернулася начальник відділу молоді та спорту Тетяна Зубець.

На святі були представлені усі секції, що зараз функціонують у клубі: фітнес, пілатес, панкратіон, рукопашний бій та йога. Також у найближчих планах запуск нової секцій із боксу.

Показові виступи продемонструвала секція фітнесу (тренер Анастасія Івасюк) та панкратіону (тренер Руслан Сольский). Окрім того, відвідувачі свята мали змогу випробувати себе у майстер-класах з пілатесу від Даші Артеменко та зумби від Наталіі Лінник.

Приємним сюрпризом стало те, що тренер із йоги Павло Скрипник оголосив про місяць безкоштовних тренувань з йоги! Тепер кожної неділі будь-хто зможе відвідати тренування та зрозуміти, що ж це за вид спорту.

Усі присутні мали можливість переглянути спортивну фотовиставку, яка демонструвала найяскравіші моменти із життя організації – перемоги, свята, спільні заходи та тренувальний процес.

Ті, хто виконав умови конкурсу, мали змогу отримати спортивний приз – спортивну пляшку або рюкзачок. Дякуємо усьому колективу клубу за спільну працю, вихованцям – за наполегливість, батькам – за підтримку! Віримо, що надалі на нас очікують ще багато перемог та звершень!

Ірина ШУНДРІЙ, співзасновник ГО «ФСКН»

БІЛЬШЕ ФОТО