Головна » «Україна, якою пишаюся» – батьки разом із гімназистами освіжили свої знання про Батьківщину

«Україна, якою пишаюся» – батьки разом із гімназистами освіжили свої знання про Батьківщину

4 вересня 2019 в 16:53 Переглядів: 796

Як же складно та хвилююче переступати поріг навчального закладу після тривалих літніх канікул. Особливо, коли юний вересень іще наслідує спекотний серпень та щедро обдаровує учнів, що помітно підросли, сонячним світлом та теплом. Перед класними керівниками стоїть непросте завдання у перший день нового навчального року перекинути отой місточок між відпочинком та насиченими учнівськими буднями. Із цим завжди креативно справляється класний керівник тепер уже 7-Б класу гімназії Валентина Петрівна Білава, яка, уже традиційно, до першого уроку залучає також батьків.
«Україна, якою пишаюся» – саме такою була тема першого заняття після завершення урочистостей. Цього разу за перемогу в інформаційному квесті змагалися пліч-о-пліч діти та батьки, які були розподілені у декілька команд.
Цікаві факти, критичне мислення, вміння аналізувати, філологічні загадки, знання народної творчості та інформація отримана на різних предметах – усе знадобилося для виконання завдань, які були покликані вкотре переконати гімназистів, що їхньою Батьківщиною варто пишатися.
Насамкінець Валентина Петрівна побажала своїм учням вдалого навчального року та не зменшувати своєї активності, адже за результатами минулого року клас набрав найбільше балів та виборов перше рейтингове місце серед усіх класів Новодністровської гімназії.