Головна » Кращий заклад позашкільної освіти розпочав новий творчий рік

Кращий заклад позашкільної освіти розпочав новий творчий рік

26 вересня 2019 в 14:57 Переглядів: 468

І вкотре розпочався новий навчальний рік у найбільш творчому закладі освіти нашого міста – Новодністровському будинку дитячої творчості! Ця установа стала уособленням яскравості та різноманіття дитячого світу, адже кожен школяр зможе знайти тут гурток, відповідно до своїх вподобань.

Наразі у НБДТ працюють 16 гуртків: «Художня обробка соломки», «Моделювання», «Крій та шиття», «В’язання», «Вишивка», «Сувенірний», «Бісероплетіння», «Образотворча студія», фольклорно-етнографічний гурток «Баюр», танцювальний, театральний, зразковий художній колектив вокального гуртка «Промінь», «Літературна студія», «Флористика», «Писанкарство» та «Оздоровча аеробіка».

16 вересня Будинок творчості традиційно запросив до себе на гостини усіх своїх друзів – вихованців, їхніх батьків та представників організацій міста, аби ознайомити їх із гуртками, а також продемонструвати таланти вихованців та їхніх керівників.

 Усі разом відзначили початок нового навчального року, що, без сумніву, буде наповнений новими відкриттями, творіннями та досягненнями. Саме про це розповіла директор закладу Наталія Григорівна Глушко. Вона поділилася з присутніми про численні досягнення вихованців за 2018/2019 н.р.:

 - у міських конкурсах: одне гран-прі, чотири І місць, п’ять ІІ та п’ять ІІІ;

 - в обласних: шістнадцять І місць, чотири ІІ, два ІІІ; один дипломант, чотири лауреати, п’ять грамот ДОН за участь;

 - у всеукраїнських конкурсах: одне І місце та одне ІІ.

Окрім того, Варі Бондар призначено іменну стипендію Новодністровського міського голови, а її наставнику – Наталі Петрівні Пашковій – премію за підготовку 12 переможців обласних та всеукраїнських конкурсів у 2018/2019 н.р. Також НБДТ став переможцем конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Тріумф-2019» у номінації «Кращий заклад позашкільної освіти».

Привітала колектив закладу із початком нового сезону та побажала нових звершень методист відділу гуманітарної політики Тамара Михайлівна Іванова. Концертна програма свята «День відкритих дверей» складалася із вокальних номерів та літературної композиції. Завершився захід масштабним танцювальним флешмобом «Планета дитинства».

Після концерту усі присутні мали змогу відвідати заклад, переглянути виставку робіт, ознайомитися з роботою гуртків та особисто поспілкуватись із їхніми керівниками.

Колектив Будинку дитячої творчості запрошує юних новодністровців до себе, адже саме позашкільні заняття дають змогу всебічно розвиватися у колі однодумців!

БІЛЬШЕ ФОТО