Головна » Коли ти любиш своє місто не лише на словах: громадська ініціатива – від ідеї до результату (фото)

Коли ти любиш своє місто не лише на словах: громадська ініціатива – від ідеї до результату (фото)

12 серпня 2019 в 12:25 Переглядів: 926

Днями площа так званого скверу Шевченка біля буд. 24 м-ну «Сонячний» заграла новими барвами і стала епіцентром дитячого захвату та розваг. Завдяки кропіткій роботі декількох волонтерів, було зроблено зону для рухливих ігор на бетонному майданчику. Приємно, що ініціатори взяли в роботу ескізи, які покликані поєднати активний відпочинок і навчання. Окрім різноманітних «стрибалок» та лабіринтів, є ще дві абетки – українська та англійська. Кольорові маршрути залюбки проходять і малюки, і діти молодшого та середнього шкільного віку.
А все почалося 19 липня із допису Антоніни Бекир у групі «Новини Новодністровська» у мережі Фейсбук. На поширеному відео була показана аналогічна зона для рухливих ігор на асфальті. Активне обговорення того, чи можливо створити щось подібне у нашому місті, переросло в конкретні пропозиції. Охочі долучилися до роботи та закупили необхідні матеріали – фарби, пензлики тощо. Тож завдяки старанням Антоніни Бекир, Тетяни Мардар, Тетяни Нігалатій, Влада Музики, Ірини Сарахман, Марини Марполь та інших містян, цими вихідними маленьким новодністровцям подаровано чудовий квест. Юне покоління та батьки високо оцінили результати волонтерства – на майданчику людно та гамірно!
Знову ж через мережу «Фейсбук» активісти звернулись до міської влади, щоби було відновлено роботу прожектора, який освітлював цю територію, аби діти могли гратися тут і увечері.
Анастасія Жалюк
Фото автора та з мережі Фейсбук