Головна » VI сесія міської ради

VI сесія міської ради

8 лютого 2016 в 7:25 Переглядів: 1445

Оскільки Верховна Рада України 24 грудня 2015 року ухвалила зміни до Податкового кодексу, виникла потреба скликати 26 січня позачергову VІ сесію Новодністровської міської ради, аби внести зміни у місцеві податки і збори у визначені законодавством терміни.
Перед початком пленарного засідання 17 депутатів міської ради опрацювали питання на спільній комісії. Народними обранцями велась досить тривала дискусія щодо можливості збільшення ставок окремим групам платників податків. З одного боку потрібно дбати про надходження до міського бюджету, який має суттєвий дефіцит, з іншого – бізнес багатьох малих підприємців, враховуючи нинішню економічну ситуацію в державі, перебуває на межі рентабельності. Тож збільшення податкового навантаження місцевою владою може стати останньою краплею, яка спонукатиме завершити підприємницьку діяльність. Зваживши всі «за» і «проти», депутати підтримали рішення про внесення змін до місцевих податків і зборів, залишивши ставки, які коригуються міською владою, на попередньому рівні.У повному обсязі із рішенням «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.06.2015 р. № 126 «Про встановлення місцевих податків і зборів у місті Новодністровськ» можна ознайомитись на сайті міської ради.
Також у порядок денний, відповідно до депутатського запиту, було включено питання про повторне звернення Новодністровської міської ради до громад сіл Ломачинці, Білоусівка та Василівка щодо добровільного об’єднання в одну територіальну одиницю. 
На завершення депутатів поінформували про результати поїздки новодністровської делегації у складі представників КП «Новодністровський житловик», міської ради та медичної галузі на засідання сесії Ожівської сільської ради, яка відбулася напередодні – 23 січня. 

Детальніше про VI сесію міської ради читайте у випуску №5 "Нашої газети. Новодністровськ" від 2 лютого.