Головна » Відпочинок із користю – пришкільні табори

Відпочинок із користю – пришкільні табори

16 червня 2017 в 14:36 Переглядів: 736

Літо – найкраща пора у житті кожного школяра, адже можна відпочити від навчального процесу.
Багато батьків відправляють своїх дітей до оздоровчих таборів та санаторіїв. Але що робити, якщо немає такої можливості? У такому випадку дітей можна зайняти у пришкільних таборах. Директор Новодністровської школи І ст. Алла Іванівна Сливка розповіла: «Це табір для дітей пільгових категорій населення міста, така собі «рятівна паличка» для батьків молодших школярів, які працюють і не мають на кого залишити своїх дітей».
Табір при початковій школі діє з 6 до 23 червня, у ньому задіяно близько 50 учнів молодших класів. Діти відпочивають у таборі з 8:00 до 15:00. Кожного дня на них чекають нові пізнавальні ігри та екскурсії, також дітям надається харчування.
А ще при освітніх закладах Новодністровська діють табори, спрямовані на відпочинок і покращення знань з англійської мови. Пощастило побувати на заняттях у такому таборі у гімназії. Керують ним учителі англійської мови – директор Любов Михайлівна Іконнікова, допомагає їй Оксана Миколаївна Білоконь.
«Англійськомовний табір існує протягом двох років, от і цей рік не став винятком, а, так би мовити, логічним продовженням. Тут немає оцінювання, ми граючись поглиблюємо знання з англійської мови. На завершення роботи табору готуємо виставу англійською мовою», – поділилась О. М. Білоконь.
Іще одним плюсом табору є практичні заняття з англійської, де діти можуть поспілкуватись із волонтером Корпусу миру із США Чаком Зеддом, який вчителює у Новодністровській гімназії з грудня минулого року. Як відомо, Чак викладатиме англійську протягом двох років.
Самі діти отримують низку позитивних емоцій та корисних знань у цьому таборі. «Ми граємо в цікаві ігри, розмовляємо англійською та готуємо виставу, в якій я виконую одну з головних ролей», – поділилася учениця 5 класу Вероніка.
Отож, на мою думку, такі табори дуже важливі для кожного навчального закладу, адже відпочивати і заразом навчатись та удосконалюватись – це прекрасно!
Юлія Леськова
Нагадуємо, що у відділі гуманітарної політики можна отримати путівки для безкоштовного оздоровлення дітей пільгових категорій у літні оздоровчі табори: «Вербиченька» – с. Давидівка Сторожинецького району та «Юність» – смт. Берегомет Вижницького району. Батьки, які бажають оздоровити своїх дітей, можуть звертатись у відділ гуманітарної політики (ДНЗ «Ромашка», перший поверх) із понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Контактні телефони: 3-12-88, моб.: (097) 825-79-10. (Яна Валеріївна Шевчук)