Головна » У місті стартує Чемпіонат з футзалу: Першість м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» (відбулось жеребкування)

У місті стартує Чемпіонат з футзалу: Першість м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» (відбулось жеребкування)

12 січня 2018 в 15:30 Переглядів: 378

11 січня 2018 року, в приміщенні Новодністровської міської ради відбулись збори представників команд, що виявили бажання взяти участь у Відкритій першості м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр».

Цього року офіційне підтвердження, у визначений організаторами термін, надало 11 футзальних колективів, які згідно затвердженого Регламенту та Положення змагатимуться по коловій системі, в одне коло. Ігри проходитимуть в ігровому залі спортивного комплексу КУ «Новодністровська ДЮСШ».

Згідно наданих пропозицій представників команд, та послідуючого відкритого голосування, прийнято рішення щодо добровільного та резервного внеску команд, кількості «легіонерів» в заявці на Лігу та склад суддівського комітету.

Головний спонсор змагань, фізична особа - підприємець Маслюк Д.В., який свою підприємницьку діяльність здійснює з метою надання громадянам можливості працевлаштування за кордоном під відомим, власним брендом –  «Віза Центр», крім офіційного нагородження призерів Першості, гарантував нагороди для всіх команд-учасників змагань в залежності від їх підсумкового зайнятого місця у Відкритій першості м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр». 

Згідно проведеного жеребкування, повідомляємо про календар ігор на січень 2018 року:

1 тур 21.01. (неділя)

11.00  ФСК «Новодністровськ» - «Ласка» (м.Новодністровськ)

12.00  «Аура» с.Шишківці - ФК «Селище»

13.00  «Дністровська ГЕС» (м.Новодністровськ) - ФК «Романківці»

14.00  «Сокирянський РЕМ» - ФК «Білоусівка»

15.00  ФК «Грубна» - ФК «Кормань»

 

2 тур. 28.01. (неділя)

11.00 ФК «Романківці» - «Сокирянський РЕМ»

12.00  ФК «Білоусівка» - ФК «Грубна»

13.00  ФК «Селище» - «Дністровська ГЕС» (м.Новодністровськ)

14.00  «Ласка» (м.Новодністровськ) - «Аура» с.Шишківці

15.00 ФК «Ожеве» - ФСК «Новодністровськ»

           

Оргкомітет змагань