Головна » Новодністровське БПД інформує

Новодністровське БПД інформує

19 грудня 2017 в 11:59 Переглядів: 309


ПРАВОВА ДОПОМОГА – надання правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, їх відновлення у разі порушення.

Право на таку допомогу – це гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також у визначених законом випадках можливість певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу.

В місті Новодністровськ на постійній основі здійснює свою діяльність Новодністровське бюро правової допомоги. Така установа є мережею точок активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад та соціально-вразливих суспільних груп.

У бюро можна отримати БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ, як наприклад правову інформацію чи консультації.

Соціально незахищені громадяни тут же матимуть доступ і до БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ – складання процесуальних документів та представництво в суді.

Якщо у Вас є питання з приводу:

- спадщини;

- землі, житла, іншої нерухомості;

- відмови нотаріусів у випадках, якщо є пропущені строки прийняття спадщини чи відсутність правовстановлюючих документів;

- рішень органів влади та органів місцевого самоврядування не на користь людини, тобто неправомірні дії чи бездіяльність;

- інші питання правового характеру.


ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ПРАВОВОЮ ДОПОМОГОЮ ДО ФАХІВЦІВ.

НОВОДНІСТРОВСЬКЕ бюро правової допомоги:

Адреса: м. Новодністровськ, м-н Юність, буд. 1 Г.

Режим роботи: понеділок – четвер: 800 - 1700 год., п’ятниця: 800 -1545 год.

Вихідні дні: субота, неділя.

Контактний телефон: (03741) 3-15-70.

Електронна адреса: novodnistrovske@legalaid.cv.ua

Начальник відділу: ШЕНДЕРЮК Олександр Олександрович.

Головний спеціаліст відділу: ПЕТРАЩУК Ольга Володимирівна.


Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна також отримати за єдиним номером цілодобової телефонної лінії безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 або на веб-сайтах Міністерства юстиції чи Координаційного центру з надання правової допомоги.