Головна » Нарада у міського голови: на часі субсидії, вибори та підготовка до зими

Нарада у міського голови: на часі субсидії, вибори та підготовка до зими

16 вересня 2015 в 6:51 Переглядів: 2868

7 вересня відбулася щомісячна апаратна нарада за участі керівників відділів, служб міської ради, комунальних підприємств та лікарні. На початку зустрічі очільник міста Володимир Мельник виконав приємну місію та привітав від імені усього колективу міськради першого заступника міського голови Олександра Шендерюка, який 5 вересня відзначив 40-річний ювілей.

Начальник УПСЗН Геннадій Магденко поінформував, що процес призначення субсидій триває, наразі за її отриманням звернулася чверть мешканців міста (це близько 1 тис. квартир). Втім охоплення має становити 100 %: до управління бажано подати заяву про отримання житлової субсидії, декларацію про доходи та витрати кожному квартиронаймачу, навіть якщо його статки не передбачають отримання державної допомоги.

Керуюча справами виконкому Наталія Кримняк повідомила про початок підготовки до виборчого процесу у місті: до 9 вересня КП «Новодністровський житловик» потрібно обладнати місця для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів. Територіальна виборча комісія працюватиме у приміщенні колишнього коледжу, поряд знаходитиметься і ДВК у ЗНЗ ІІ-ІІІ ст., вирішується питання розміщення інших дільничних комісій.

На нараді було представлено двох нових працівників міської ради – Анастасію Бортнік, працівника з виконання обов’язків начальника відділу ведення Державного реєстру виборців та Артема Ковальського – спеціаліста з виконання обов’язків провідного спеціаліста відділу архітектури та містобудування.

Начальник КП «Новодністровський житловик» Наталія Цимбалюк наголосила, що у цілому підприємство готове до зимового періоду, але гостро стоїть проблема відсутності снігоочисної техніки для прибирання доріг, тож не слід зволікати з її вирішенням. Питання підготовки бюджетних закладів міста до зимового періоду також знаходиться у полі зору влади.

Нагальні проблеми є й у іншої комунальної служби: керівник ДКП «УТВК» Руслан Рудой поінформував, що 5 вересня високовольтний кабель на другій насосній станції був пошкоджений внаслідок короткого замикання і він є на грані виходу з ладу, тож Новодністровськ будь-якої миті може залишитись без води. Комунальники наразі активно займаються вирішенням цього питання.

Анастасія ЖАЛЮК