Головна » LXXI (71-а) сесія VI скликання Новодністровської міської ради

LXXI (71-а) сесія VI скликання Новодністровської міської ради

15 вересня 2015 в 9:27 Переглядів: 3487

відбулась 3 вересня. Після формування, внесення змін та доповнень, подання депутатських запитів, над порядком денним працювало 22 народних обранців. Зокрема депутати висловлювали невдоволення тим, що від липня місяця поточного року вони не можуть обговорити питання громадського порядку у місті з начальником відділення міліції м. Новодністровськ Романом Сокульським та начальником Сокирянського райвідділу УМВС В’ячеславом Москаленком, хоча їх неодноразово запрошували. Так і цього разу надійшов лист із повідомленням про неможливість посадовців бути присутніми на сесії та пропозицією перенести розгляд питання на наступне засідання.

Довготривалим був процес обговорення із директором ТОВ «Спецтехнологія-Груп» Юрієм Балюком перспектив роботи новоствореного комунального підприємства «Новодністровська муніципальна енергосервісна компанія», яке в майбутньому забезпечуватиме електричне опалення бюджетних установ міста, що значно зменшить витрати з міської скарбниці на енергоносії. Окрім того, надаватиме послуги населенню з обслуговування та ремонту газових котлів, додаткового встановлення або заміни газового на електричне (з повним пакетом дозвільної документації), встановлення енергозберігаючого освітлення тощо.

У депутатів залишилось чимало запитань щодо внесення змін до бюджету міста, втім після довгої дискусії вони таки погодились виділити кошти із бюджету розвитку на придбання підручників 53 тис. грн та 4 тис. грн для закупівлі Дитячою музичною школою принтера. Присутні на сесії працівники освітньої і медичної галузей міста так і не дочекалися від народних обранців прийняття рішення про внесення змін до бюджету, зокрема виділення додаткових коштів на індексацію заробітної плати. Надто складним завданням виявилось визначити пріоритетність у вирішенні нагальних проблем міста та розподілити 1,8 млн грн (залишок коштів на початок року та резервний фонд). Тож розгляд цього питання відбувся на позачерговій сесії (детальніше про це читайте у наступному числі «НГ»). Одноголосно депутати взяли до відома звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року.

Традиційно було розглянуто низку питань, підготовлених земельним відділом. Окрім інших, було підтримано запит Миколи Радамовського та проголосовано питання про зупинення дії рішення міськради від 21.03.2013 р. № 35 «Про затвердження Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах у м. Новодністровськ»; крім того, у рішенні зокрема йдеться про таке: «зобов’язати ТОВ «Компанія Хатанет» припинити будь-які роботи з монтажу та розміщення в (на) житлових багатоквартирних будинках м. Новодністровськ технічних елементів (пристроїв) до приведення «Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах у м. Новодністровськ» до вимог норм чинного законодавства України.

Завершив пленарне засідання інформаційний блок. Із копіями прийнятих сесією рішень можна ознайомитись офіційному сайті міської ради www.miska-rada.com.ua.

Анастасія ЖАЛЮК