Головна » Гідно виконати завдання державного значення

Гідно виконати завдання державного значення

29 січня 2016 в 13:03 Переглядів: 1897

15 січня на Дністровській ГАЕС відбулося традиційне засідання штабу під головуванням головного інженера-заступника Генерального директора ПАТ «Укргідроенерго» Вадима Рассовського, який привітав представництво філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС», генпідрядника та субпідрядних організацій із прийдешніми святами щирими побажаннями миру, здоров’я та достойних обсягів робіт, запевнивши, що компанія робить усе можливе, аби після введення у промислову експлуатацію гідроагрегату № 3 будівництво Дністровської ГАЕС продовжилось.

Далі Вадим Леонідович наголосив, що завершенням усіх монтажних робіт по ГД № 3 було визначено 20 січня, тож налаштував фахівців на конструктивну роботу і вмотивовані й чіткі відповіді та обґрунтування відставань від визначених термінів пуско-налагоджувальних робіт. Тим більше, що з метою контролю їх виконання очікується приїзд представників НКРЄ.

Директор філії Василь Субота висловив критичні зауваження стосовно виконання деяких робіт окремими субпідрядними організаціями і закцентував увагу присутніх на необхідності нарощування темпів виконання робіт, що затверджені відповідними графіками; окремо для підрядних, субпідрядних організацій та кураторів керівник підкреслив, що всі без винятку системи по ГД № 3 повинні бути зібрані до 20 січня.

Робоча зустріч продовжилась у формі конструктивного діалогу між генеральним директором Консорціуму «НВО «Укргідро-енергобуд»» Миколою Коловоротним та головним інженером-заступником Генерального директора ПАТ «Укргідроенерго» Вадимом Рассовським за участю першого заступника генерального директора Консорціуму «НВО «Укр-гідроенергобуд»» В’ячеслава Павловського, під час якого вони детально проаналізували всі графіки, висловили вимогу пришвидшити темпи виконання робіт та рішуче зауважили на покращенні культури виробництва і техніки безпеки та звернули увагу на терміни дії договорів і укладання додаткових угод. Низка запитань була адресована і шеф-інженерам заводів ПАТ «Турбоатом» та ДП «Електротяжмаш», а також ПАТ «Укргідропроект».

На завершення В. Л. Рассовський доручив М. І. Коловоротному зібрати інформацію стосовно розрахунків із боргами по субпідрядним організаціям, що ведуть роботи на Дністровській ГАЕС.

А вже 22 січня це засідання відбулось під головуванням генерального директора ПАТ «Укргідроенерго» Ігоря Сироти, у роботі штабу цього разу взяли участь його перший заступник, Герой України, Президент Асоціації «Укр-гідроенерго» Семен Поташник, радник гендиректора Віктор Кожокар, перший заступник голови Чернівецької ОДА Володимир Куліш, директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Субота, Новодністровський міський голова Анатолій Болдашев і т.в.о. голови Сокирянської РДА Петро Бескупський.

Після традиційного обходу усіх об’єктів Ігор Григорович одразу рішуче зауважив генпідряднику на слабкій виконавській дисципліні серед субпідрядних організацій, що, відповідно, позначилось на відставаннях від затверджених графіків робіт, висловив критичні зауваження щодо низького рівня культури виробництва їхніх працівників, якості загальнобудівельних та оздоблювальних робіт. Окремо керівник кампанії порушив питання проїзду вантажного транспорту безпосередньо селом Василівка. Роз’яснення з цього приводу дали директор філії Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд» у м. Новодністровськ Олег Філіпович та сільський голова Анатолій Зелений: тож вони підтвердили, що на усі випадки необхідності подібного проїзду є відповідні протоколи погодження із сільськими радами прилеглих сіл, зокрема, зважаючи на погодні умови і загрозу надзвичайної ситуації на інспекторській дорозі з огляду на обледеніння, справді у нічний час селом проїжджали бетоновози, відтак у денний час, коли зазначену дорогу привели у відповідність до вимог безпеки руху, транспорт рухався поза селом.

Крім цього, генеральний директор ПАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота поставив вимогу генпідряднику – Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд» – до наступного засідання підготувати детальну довідку стосовно заборгованості із виплатою заробітної плати та розрахунків за виконані роботі серед субпідрядних організацій.

На завершення керівник компанії наголосив, що усі мають чітке завдання державного значення: з 1 по 10 березня здійснити пуск гідроагрегату № 3 у генераторному режимі, з 10 по 20 березня – у насосному, щоб до 1 квітня успішно ввести ГД № 3 Дністровської ГАЕС в експлуатацію. Тому для цього усі без винятку роботи по всіх системах повинні здійснюватись паралельно.

Насамкінець директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Субота укотре закцентував увагу субпідрядних організацій на якості будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт.

Ну а приємним фінальним акордом стало нагородження – під оплески учасників наради Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед народом України вручив керівник компанії Ігор Сирота електрослюсарю електричного цеху Михайлу Степановичу Хорошенюку.

Інна ГОНЧАР, фахівець зі зв’язків з громадськістю філії

Фото Володимира ЖУКА