Головна » Чернівецький обласний військовий комісаріат роз’яснює

Чернівецький обласний військовий комісаріат роз’яснює

4 серпня 2015 в 11:21 Переглядів: 3346

Продовжується комплектування Путильського, Герцаївського, Заставнівського, Сокирянського районних військових комісаріатів. Для успішної роботи новостворених військових комісаріатів потрібні віддані українській армії патріоти і професіонали. Вакантні посади комплектуються по мобілізації і за контрактом. Прийди і запишися до лав захисників України! Нагадуємо, що розмір одноразової грошової виплати особам, котрі призвані по мобілізації та підпишуть контракт для подальшого проходження військової служби складає: сержантам і солдатам – 9 744 грн, прапорщикам – 10 962 грн, офіцерам – 12 180 грн. Заробітна платня за місцем роботи і пенсія зберігаються у повному обсязі. Викладені вище умови діють до 17 серпня цього року. Звертатися у військові комісаріати за місцем перебування на військовому обліку. Військовослужбовців запасу чекаємо у військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку. Не відкладай на завтра-прийди сьогодні.

! Для повного укомплектування 31 Чернівецького прикордонного загону кількість вакантних посад значно зменшилася.

Військовослужбовці за контрактом можуть тільки добровільно направлятися на Схід України для несення служби вахтовим методом на термін не більше ніж півтора місяця.

! Військові комісаріати Чернівецької області розпочинають комплектування офіцерами, прапорщиками, сержантами і солдатами окремого гірсько-піхотного полку з місцем дислокації у Чернівцях. Командир полку, Герой України, прославлений комбат 128 окремої гірсько-піхотної бригади, підполковник Зубанич Василь Іванович. Служити під командуванням Героя України – висока честь для кожного буковинця.

Настав зоряний час для тих, хто бажає стати до лав українського війська. Перевага надається військовослужбовцям запасу, особам призовного віку з належною фізичною підготовкою, навичками альпінізму, морально стійким воїнам.

Після укомплектування передбачено високопрофесійне і кваліфіковане навчання і бойове злагодження. Термін комплектування обмежений. Віталій ЧУРАЙ, військовий комісар Чернівецького обласного військового комісаріату, полковник