Головна » Навчальна екскурсія для школярів із с. Ломачинці в ПП «Грінлайн»

Навчальна екскурсія для школярів із с. Ломачинці в ПП «Грінлайн»

6 червня 2017 в 14:42 Переглядів: 766

31 травня виявився насиченим, цікавим та пізнавальним днем для учнів 1-4 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Ломачинці: вони мали можливість відвідати найбільше сучасне сільськогосподарське підприємство на території села – ПП «Грінлайн», нашого постійного благодійника.

Мета і завдання навчальної екскурсії: ознайомлення з виробничим процесом в даній галузі, з технологією та організацією виробництва, шляхами підвищення ефективності роботи на підприємстві, зі змістом праці людей різних професій, із заходами по збереженню довкілля.

Екскурсію підприємством проводили спеціалісти фірми Крива А.В., Паламарчук В.М. та Смірнов С.П.

Ознайомлюючись із сільськогосподарською технікою, трудовою діяльністю людей, ми переконалися в ефективності використання результатів наукових досліджень для підвищення продуктивності виробництва, поліпшення умов праці на підприємстві. Фахівці постійно слідкують за найновішими тенденціями і технологіями в сільськогосподарській галузі, своєчасно впроваджуючи їх у виробництво.

Неперевершені враження – спостерігати, як радіють діти! Потрібно було бачити й чути, як вони сідали за кермо трактора чи машини, вигукуючи «Спасибі!» Підбігали, щоб особисто подякувати, прохали сфотографуватись, бігали, стрибали із щасливими усмішками – всі ці дитячі дії та емоції зачепили до глибини душі.

По завершенні екскурсії провели підсумки, під час яких працівники розповіли і про перспективи підприємства, покращення умов праці на ньому.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву ПП «Грінлайн», особисто Романову Сергію Юрійовичу, за змістовно організовану та проведену екскурсію і теплий прийом.

Гонца Наталя Іванівна, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Ломачинці