Головна » Матеріали по процесу утворення Новодністровської міської ОТГ

Матеріали по процесу утворення Новодністровської міської ОТГ

20 червня 2016 в 13:50 Переглядів: 1295

Новодністровська міська рада
______сесія VІІ скликання
П Р О Е К Т    Р І Ш Е Н Н Я
__липня 2016 р. №___      м. Новодністровськ
Про добровільне об’єднання територіальних громад
Відповідно до ст.144 Конституції України, п.41 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.2,4,6,7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Новодністровська міська (рада
ВИРІШИЛА:
1. Об’єднати територіальні громади сіл Білоусівка (Білоусівська сільська рада), Василівка та Розкопинці (Василівська сільська рада), Ломачинці (Ломачинецька сільська рада), Ожеве (Ожівська сільська рада) з територіальною громадою міста Новодністровськ Чернівецької області в Новодністровську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у м. Новодністровськ.
2. Доручити Новодністровському міському голові Болдашеву Анатолію Івановичу звернутися до Чернівецької обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів Новодністровської міської ради та Новодністровського міського голови.
3. Повноваження Новодністровського міського голови та депутатів Новодністровської міської ради припинити з моменту набуття повноважень новообраними органами місцевого самоврядування Новодністровської міської об’єднаної територіальної громади, Новодністровським міським головою.
4. Правонаступником активів і пасивів (зобов’язань) Новодністровської міської визначити Новодністровську міську раду, утворену внаслідок добровільного об’єднання.
5. Затвердити План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Білоусівка, Василівка та Розкопинці Ломачинці, Ожеве Сокирянського району Чернівецької області з м. Новодністровськ Чернівецької області (додається).
6. Організаційні заходи щодо утворення Новодністровської міської об’єднаної територіальної громади провести у відповідності до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Міський голова                                                         А. Болдашев
 Додаток до рішення_____
План організаційних заходів
щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Білоусівка, Василівка та Розкопинці, Ломачинці, Ожеве Сокирянського району Чернівецької області з м. Новодністровськ Чернівецької області
 З метою забезпечення надання громадянам усіх необхідних послуг здійснити наступні заходи:
 1. У Новодністровській міській об’єднаній територіальній громаді (далі – ОТГ):
1.1. Передбачити приміщення для розташування установ і служб:
- для органу місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади з урахуванням додаткових функцій управління фінансами та комунальною власністю, містобудівною діяльністю, освітою, охороною здоров’я, культурою, соціальним захистом, тощо;
-   для Новодністровської міської лікарні, амбулаторій сіл Білоусівка Ломачинці, Ожеве, ФАПів с. Василівка, Розкопинці та урочища Василевський яр;
-   для територіального центру соціального обслуговування;
-  для центру надання адміністративних послуг;
-  окрема будівля для органів правопорядку;
-   відділення Пенсійного фонду України;
- для пожежної частини (м. Новодністровськ, с. Ломачинці);
-   для закладів освіти, культури та спорту;
-   для інших служб, у разі необхідності.
1.2. Забезпечити регулярне транспортне сполучення у межах ОТГ.
2.  Здійснити заходи щодо кадрового забезпечення всіх служб.
3.  Новодністровській міській та Білоусівській, Василівській, Ломачинецькій та Ожівській сільським радам у визначений законодавством чи іншими нормативними актами термін:
3.1.Обговорити на громадських слуханнях проекти рішень, підготовлені спільною робочою групою з підготовки проектів рішень щодо  добровільного об’єднання територіальних громад (далі – робоча група), пропозиції до Статуту Новодністровської міської ОТГ з  оприлюдненням результатів обговорень на дошках оголошень сільських рад, офіційних сторінках рад в мережі Інтернет,  в газеті «Наша газета. Новодністровськ» (по можливості).
3.2. Винести на розгляд сесій відповідних рад проекти рішень, розроблених робочою групою.
3.3. Подати Чернівецькій обласній державній адміністрації схвалені відповідними радами проекти рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад для надання відповідних висновків щодо їх відповідності Конституції та законам України.
4.Робочій групі:
-  напрацювати перелік об’єктів та послуг соціально-економічного розвитку населених пунктів, які потребують державної та місцевої підтримки в першу чергу;
- розробити проект Статуту ОТГ з додатками територіальних громад, що об’єднуються;
- розробити проект структури та штатного розпису виконавчих органів ОТГ;
- розрахувати орієнтовний кошторис витрат на утримання виконавчих органів ОТГ; визначити джерела формування доходної частини бюджету ОТГ;
- визначити населені пункти ОТГ, в яких обиратиметься староста;
- підготувати проект положення та посадової інструкції старости;
- розробити план працевлаштування осіб, які внаслідок об’єднання можуть втратити робочі місця;
- розробити перспективний план формування мережі установ, які надають соціальні послуги;
- підготувати проект плану галузевої реорганізації бюджетних установ після утворення ОТГ (освіта, культура, медицина);
- розробити проект плану соціально-економічного розвитку ОТГ на 2017 рік.
5. Новодністровському міському, Білоусівському, Василівському, Ломачинецькому, Ожівському сільським головам надати інформацію про об’єкти, що знаходяться на території відповідних рад, із зазначенням їх форм власності.
6. Новодністровському міському голові Болдашеву Анатолію Івановичу  після прийняття рішення про добровільне об’єднання територіальних громад звернутися до Чернівецької обласної державної адміністрації  з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів Новодністровської міської ради та Новодністровського  міського голови.
 Секретар міської ради                                             Н. Кримняк


План дій щодо утворення Новодністровської міської ОТГ

№ з/п – захід – термін за законом – орієнтовна дата реалізації заходу
1. Видання Новодністровським міським головою розпорядження про створення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад (початок процедури добровільного об’єднання територіальних громад) – після прийняття сільськими радами відповідних рішень – 06.06.2016 р.
2. Інформування Чернівецької ОДА та Чернівецької обласної ради про створення спільної робочої групи – не визначено –  07.06.2016 р.
3. Розробка спільною робочою групою проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад –    не визначено –14.06.2016 р.
4. Видання міським та сільськими головами розпорядження про проведення громадського обговорення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад, розповсюдження відповідних оголошень – не визначено    15.06.2016 р.
5. Проведення громадського обговорення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад – до 60 днів – до 26.06.2016 р.
6. Видання міським та сільськими головами розпорядження про скликання сесії міської/сільської ради, на яку виноситься питання про схвалення  проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад; оприлюднення розпорядження та проекту рішення не визначено    29.06.2016 р.
7. Розгляд  питання про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад сесіями міської/сільських рад з урахуванням результатів громадського обговорення; оприлюднення прийнятих рішень –     до 30 днів – 25.07.2016 р.
8. Подання схвалених міською/сільськими радами рішень до Чернівецької ОДА для надання висновку про їх відповідність Конституції та законам України – до 5 днів –     26.07.2016 р.
9. Підготовка Чернівецькою ОДА висновків про відповідність рішень міської/сільських рад Конституції та законам України, затверджених відповідним розпорядженням – до 10 робочих днів  – до 08.08.2016 р.
10. Видання міським та сільськими головами розпорядження про скликання сесії міської/сільської ради, на яку виноситься питання про добровільне об’єднання територіальних громад; оприлюднення розпорядження – після надання висновків ЧОДА – 09.08.2016 р.
11. Розгляд  питання про добровільне об’єднання територіальних громад сесіями міської/сільських рад; оприлюднення прийнятих рішень (утворення об’єднаної громади) – не визначено – до 11.08.2016 р.
12. Звернення міського голови до Чернівецької ОДА з пропозицією звернутися до ЦВК для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів міської ради та міського голови  – не визначено до 12.08.2016 р.
13. Звернення Чернівецької ОДА до ЦВК для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів міської ради та міського голови; інформування про таке звернення  обласну раду та ради, що прийняли рішення про добровільне об’єднання територіальних громад  – до 10 робочих днів – до 29.08.2016 р.
14. Розробка проекту Статуту Новодністровської міської ОТГ (з врахуванням можливості виходу з ОТГ) – до 26.06.2016 р.


Витяг із розпорядження Новодністровського міського голови від 6.06.2016 р. «Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад»

1. Утворити спільну робочу групу з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад у складі:
- Болдашев Анатолій Іванович – Новодністровський міський голова;
- Кримняк Наталя Іванівна – секретар Новодністровської міської ради;
- Поцелуйко Валентина Павлівна – депутат Новодністровської міської ради;
- Шаповалюк Володимир Миколайович – депутат Новодністровської міської ради;
- Цимбалюк Наталя Олександрівна – депутат Новодністровської міської ради;
- Манаскуров Ігор Вікторович – депутат Новодністровської міської ради;
- Козак Микола Андрійович – заступник Новодністровського міського голови;
- Соловей Микола Михайлович – начальник юридичного відділу Новодністровської міської ради;
- Ферсанова Валентина Іванівна – начальник фінансового управління Новодністровської міської ради;
- Щаслива Тетяна Іванівна – член виконавчого комітету, головний лікар Новодністровської міської лікарні;
- Білава Сергій Васильович – член виконавчого комітету Новодністровської міської ради;
- Петрик Наталя Михайлівна – Ломачинецький сільський голова;
- Муляр Олексій Михайлович – депутат Ломачинецької сільської ради;
- Бурлака Руслан Іванович – депутат Ломачинецької сільської ради;
- Маленький Іван Олексійович – депутат Ломачинецької сільської ради;
- Вівчарюк Віталій Леонтійович – депутат Ломачинецької сільської ради;
- Нажига Ігор Михайлович – депутат Сокирянської районної ради;
- Маланчук Галина Іванівна – секретар виконавчого комітету Ломачинецької сільської ради;
- Гонца Наталя Іванівна – член виконавчого комітету Ломачинецької сільської ради;
- Лєга Ольга Валентинівна – представник громадськості с. Ломачинці;
- Гайдей Олександр Михайлович – представник громадськості  с. Ломачинці;
- Бузурний Олександр Семенович – представник громадськості  с. Ломачинці;
- Шевчук Олександр Васильович – Білоусівський  сільський голова;
- Цуркан Василь Михайлович – депутат Білоусівської сільської ради;
- Злий Микола Васильович – депутат Білоусівської сільської ради;
- Якубовський Степан Степанович – депутат Білоусівської сільської ради;
- Цуркан Віктор Іванович – депутат Сокирянської районної ради;
- Цуркан Віктор Васильович – землевпорядник Білоусівської сільської ради;
- нчак Анатолій Архипович – головний лікар амбулаторії ЗПСМ   с. Білоусівка;
- Гінгуляк Віталій Анатолійович – представник громадськості    с. Білоусівка;
- Димитрюк Василь Степанович – представник громадськості    с. Білоусівка;
- Пецентій Дмитро Терентійович – представник громадськості   с. Білоусівка;
- Маркітан Віталій Петрович – представник громадськості с. Білоусівка;
- Зелений Анатолій Васильович – Василівський сільський голова;
- Коваль Ігор Іванович – депутат Василівської сільської ради;
- Кримняк Микола Вікторович – депутат Василівської сільської ради;
- Івасюк Олег Іванович – депутат Василівської сільської ради;
- Госик Іван Петрович – депутат Василівської сільської ради;
- Коваль Микола Васильович – депутат Чернівецької обласної ради;
- Кримняк Надія Степанівна – бухгалтер Василівської сільської ради;
- Бурченко Ольга Василівна – вчитель Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Мікірін Василь Миколайович – представник громадськості с. Василівка;
- Лєснік Валентина Володимирівна – представник громадськості  с. Василівка;
- Костюк Олександр Іванович – представник громадськості с. Василівка;
- Шевчук Раїса Миколаївна – Ожівський сільський голова;
- Беднарська Неля Василівна – секретар Ожівської сільської ради;
- Бабій Юлія Анатоліївна – депутат Ожівської сільської ради;
- Піфтор Любов Семенівна – депутат Ожівської сільської ради;
- Шевчук Іванна Вікторівна – депутат Ожівської сільської ради;
- Пазюк Тетяна Іванівна – депутат Ожівської сільської ради;
- Ткач Сергій Васильович – член виконавчого комітету Ожівської сільської ради;
- Бурлачук Зоя Олексіївна – головний бухгалтер Ожівської сільської ради;
- Мошак Тетяна Миколаївна – вчитель Ожівської ЗОШ І-ІІ ст.;
- Попова Світлана Іванівна – представник громадськості с. Ожеве;
- Мельник Володимир Петрович – представник громадськості с. Ожеве.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова                 А. Болдашев